Konsolidace Česká spořitelna – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

3 1 614
5/5 - (2 votes)

Co je konsolidace? Možnost sloučit si úvěrové produkty do jednoho jediného. Klíčových výhod této možnosti je hned několik. Primárně se jedná o jistotu zjednodušení administrativy, jelikož po konsolidaci je hrazena jenom jedna jediná splátka na jeden jediný účet. Dále je samozřejmě možnost využít i výhod, které jsou spojeny se snížením úrokové sazby, stejně jako s možností snížit splátky, nebo i celkovou dobu splácení. Všechny tyto možnosti nabídne i konsolidace v České spořitelně.

Proč se vyplatí konsolidace půjček u České spořitelny?
 • S Českou spořitelnou můžete získat půjčky až do výše 2 500 000 Kč
 • Skvělá sazba od 6,9 % ročně
 • Splátky si můžete zdarma přizpůsobit
 • Sníží se vám o stovky až tisíce korun
 • Platíte pouze jednu půjčku v termínu, který vám nejvíce vyhovuje.
 • Pravidelné splátky vám sníží o stovky až tisíce korun.
 • Až o 12 splátek méně čím výrazně ušetříte na poplatcích.
 • Peníze na účtu do 5 minut
 • Do 60 dnů od podpisu můžete bezplatně odstoupit od smlouvy.

Podmínky půjčky

 • Minimální věk 18 let
 • České státní občanství (musíte vlastnit platný občanský průkaz ČR)
 • Všechny doklady o aktuálních půjčkách

Co vše je možné konsolidovat?

Pozitivem této banky je určitě fakt, že nabídne mnoho možností, které lze konsolidovat. Jediným omezením je celkový součet daných úvěrových produktů. Ten může být ve výši až 2 500 000 korun českých. I sloučení takto vysokých úvěrů může být provedeno jednoduše, bez zajištění. Konkrétně se může jednat o:

 • Hotovostní i bezhotovostní půjčky a úvěry
 • Kreditní karty
 • Kontokorenty

Konsolidace u České spořitelny je jednoduchá

Potěší nejenom široká škála možností spojených s konsolidovanými úvěry. Potěší i celkem jednoduché vyřízení. To lze absolvovat na kterékoliv pobočce této banky. Zde už vše vyřídí samotní zaměstnanci, a tak se konsolidace Česká spořitelna obejde bez složitého a zbytečného papírování, nebo jakékoliv náročné administrativy. Pokud přece jenom bude něco potřeba, vyřídí to samotná banka. To znamená hlavně úsporu času, stejně jako nemalou úsporu případných starostí.

Co je třeba k vyřízení?

Nejprve se podívejme na nezbytnosti, které souvisí se samotným slučováním úvěrů. V tomto směru je jasné, že každý z žadatelů musí donést originální dokumentaci, která se všech půjček a úvěrových produktů týká. Na jejím základě bude vše vyhodnoceno a bude vytvořený nový úvěrový produkt, který vznikne součtem všech nesplacených závazků.

Dále konsolidace u České spořitelny postupuje stejně, jako při sjednávání nové půjčky. I s tímto je spojena jednoduchost, rychlost, ale i absence složitého dokládání. Vše tak může být na konkrétní pobočce vyřízeno:

 • Bez potvrzování příjmu
 • Bez zajištění
 • I s jedním dokladem totožnosti

Jaký úrok lze dostat?

Protože jde o produkt bankovní, drží se úrokové sazby na poměrně příznivých hodnotách. Ta, kterou nabídne konsolidace Česká spořitelna, je spojena s možností sloučit veškeré úvěry až na sazbu 6,9 procent ročně. Samozřejmostí je též možnost dosáhnout i na několik dalších bonusů, které souvisí se splátkovým kalendářem. Těmi se rozumí možnost odpuštění až patnácti splátek, a to po celou dobu splácení. Tento bonus se týká úvěru, který bude splácený po celých 108 měsíců.

Splátky jsou výhodné

Nejenom, že výše splátek bude díky konsolidaci vždy nižší, než by činil jejich součet za stávajícího stavu – tedy s více úvěrovými produkty. Opomíjet nesmíme ani výhody, které konsolidace Česká spořitelna nabídne v souvislosti s možností se splátkami hýbat. Ty lze v průběhu splácení nejenom navyšovat, ale lze jejich výši také snižovat. V obou případech až o padesát procent. Vše v závislosti na vašich aktuálních životních podmínkách, a možnostech.

Dále je možné u splátky měnit i termín toho, kdy ji budeme hradit. To se může hodit každému, komu se změnil například výplatní termín v zaměstnání. Tato výhoda navazuje i na další zajímavý bonus, kterým je možnost si splátku dokonce definitivně odložit. To lze realizovat až dvakrát do roka, což samozřejmě přijde vhod většině klientů, kteří si chtějí od jinak pravidelně hrazených splátek zajímavě ulevit.

S výhodným pojištěním a možností odstoupit

Je jasné, že s ohledem na úspory má konsolidace u České spořitelny několik výrazných výhod, které plynou z úrokových sazeb. I když jde stále o závazek, lze eliminovat rizika možností sjednat si pojištění proti neschopnosti splácet. V případě neočekávaných okolností tedy může zasáhnout pojišťovna, která se postará o budoucí hrazení případných splátek.

Stejně tak se může stát i to, že produkt nebude svým klientům z nějakého důvodu vyhovovat. Ani zde není důvod propadat panice. Aktuálně konsolidace u České spořitelny nabízí možnost odstoupit od podepsané smlouvy. Zákonné termíny v tomto případě výrazně rozšiřuje, jelikož je možné tak učinit až do dvou měsíců, tedy do 60 dní od podpisu samotné smlouvy. Tedy od provedení dané konsolidace.

Závěrečné shrnutí

Produkt nazývaný jako konsolidace Česká spořitelny je pozitivním úvěrem hlavně pro možnost spojit závazky až ve výši 2 5000 000 Kč, a pro možnost rozložit si splátky na dobu 12 – 84 měsíců. Stejně tak potěší i výše úrokové sazby, která začíná na hodnotě 6,9 procent. K tomu přidejme možnost odpuštění splátek, či možnost jejich zvyšování, snižování, nebo samotného odložení. Široká škála možností, spojená s různými typy konsolidovaných produktů je zárukou, že každý z klientů může takto zvýhodnit různorodé závazky. A to jak pro celkovou úsporu, tak i pro možnost snížit si celkovou splátku, nebo dobu splácení. Navíc bez rizika, jelikož do 60 dní je možné od smlouvy odstoupit.

Zažádejte si o konsolidaci u České spořitelny

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Reprezentativní příklad

Kolik si chcete půjčit:280 000 Kč
Doba trvání:96 měsíců
Úroková sazba:12,6 % p.a.
RPSN:13,4 %
Výše měsíční splátky:4 603 Kč
Poplatek za zpracování úvěru:2 800 Kč
Poplatek za vedení úvěru:0 Kč
Celková splatná částka:443 119 Kč

Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12.

Dokumenty ke stažení

Často kladené dotazy

Do jaké částky lze úvěry nebo půjčky sloučit?

Česká spořitelna nabízí konsolidaci až do výše 2 500 000 Kč. I přes navýšení úvěru budete stále platit méně, než kdybyste platil splátky jednotlivě.

Co všechno můžu spojit v jednu půjčku?

U České spořitelny můžete snadno sloučit prakticky jakékoliv závazky – kreditní karty, spotřebitelské úvěry i kontokorenty.

Můžu při sloučení půjček u České spořitelny získat další peníze?

Ano, můžete. Česká spořitelna vám umožní při sloučení půjček získat bez zbytečného zařizování i peníze navíc. Navíc je můžete použít na cokoliv.

Poplatek za poskytnutí úvěru1 % z výše poskytnutého úvěru, max. 5 000 Kč
Poplatek za vedení úvěru0 Kč/měsíc
Poplatek za předčasné splácení úvěru1 % z výše mimořádné splátky (0,5 % při splatnosti kratší než rok)
Splatnost12 – 96 měsíců
Podmínka sjednání dalšího produktune
Možnosti vyřízenípobočka, telefon
Vyhodnocení žádosti onlinene
Nahlížení do registrůBRKI, NRKI
Pojištěníztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost, invalidita III. stupně, úmrtí

Více informací o produktu najdete v kompletní recenzi Česká spořitelna konsolidace půjček

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 280 000 Kč, se splatností 96 měsíců a roční úrokovou sazbou 12,3 % p.a. má měsíční splátku 4 603 Kč. Poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč. Poplatek za vedení: 0 Kč. RPSN je 13,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 443 119 Kč

3 Comments
 1. […] TIP: Chcete sloučit všechny své půjčky do jedné a platit méně? Zkuste konsolidaci s Českou spořitelnou. […]

 2. […] se držet Vaše úvěry na uzdě. Pokud máte více úvěrů, skonsolidujte je do jednoho. Snažte se je spojit tak, abyste měli nejnižší úrok a nejnižší splátku. […]

 3. Radim řekl(a)

  To by si měl přečíst každý, kdo má více půjček. Konsolidací totiž ve většině případů snížíte splátky, což by se mohlo jevit jako východisko pro některé dlužníky. Viz. více informací

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte