Dubaj vydá první státní kryptoměnu

0 132
Rate this post

Podle oznámení místních zpravodajských služeb, místní vláda v Dubaji oficiálně spustila svou vlastní kryptoměnu zvanou emCash. Kryptoměna se bude používat na úhradu vládních i nevládních služeb.

Podle Aliho Ibrahima, zástupce dubajského ministra ekonomiky, bude token používat jako zákonné platidlo „za různé vládní i nevládní služby, od platby za ranní kávu a školné pro děti až po poplatky za služby a převody peněz.“

Dubaj si osvojuje Blockchain technologii

Flexibilita a pohodlí, které kryptoměna přinášejí, jsou pro Dubaj win-win řešením. Vláda je silně pro-Blockchain a vnímá Blockchain jako další velkou vlnu, která změní technologie a touží být v tomto směru progresivní. Podle Ibrahima:

Rychlé prostředí a neuvěřitelná vůle přijmout inovativní technologie učinily z Dubaje perfektní místo pro podnikání. Tento projekt je skvělým příkladem ambice, která byla realizována. Společně vytváříme zcela nový ekonomický ekosystém.

Budeme využívat blockchain technologii, aby byly finanční transakce levnější, rychlejší a bezpečnější, zatímco ostatním vládám, byznysem a zákazníkům budeme ukazovat obrovské výhody osvojení této technologie.

Blockchain technologie, jako systém pro množství různých služeb, byl v zemi široce přijat. Dubaj usiluje stát se centrem finančních technologií pro východní svět a dokonce nedávno podepsal smlouvy, které umožňují prodej nemovitostí výlučně v Bitcoine.

 

Přečtěte si: K celkovému přijetí kryptoměn pomáhají krypto debetní karty

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte