Česká spořitelna (půjčka) – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 556
5/5 - (1 vote)

Bankovní půjčky patří mezi vyhledávané úvěrové produkty ze dvou hlavních důvodů. Je to jistota poměrně příznivého úroku, stejně jako je to jistota i dobrých a férových služeb. Do tohoto segmentu spadá také půjčka od České spořitelny. O tu lze požádat jak online či telefonicky, tak samozřejmě také na pobočce. Zde následně bude finálně vyřízena. Zde dojde k podpisu samotné smlouvy a následnému zaslání finančních prostředků.

Velkou výhodu v tomto případě mají hlavně stávající klienti. A to proto, že ti mohou k žádosti využít ještě dvě zajímavé cesty. Tou první je internetové bankovnictví, tedy takzvaný Servis 24. Druhá možnost je spojena s jakýmkoliv tuzemským bankomatem, kde je k dispozici také množnost si o finanční prostředky jednoduchým způsobem požádat.

Kolik peněz Česká spořitelna nabízí?

Jde o nejdůležitější informace, jelikož právě finanční rozsah určuje, zda je tento úvěr vhodný pro určité žadatele, nebo nikoliv. Nejnižší sumou, kterou má půjčka od České spořitelny k dispozici, je částka 20 000 Kč. Tou nejvyšší, kterou lze získat, je suma 700 000 Kč. Zde mluvíme o klasické nabídce. Jsou však i možnosti dosáhnout na částky individuální. Zde mluvíme o sumě 2 500 000 Kč. I zde je možné počítat s tím, že se jedná o úvěr poskytovaný bez zajištění.

Hlavní charakteristikou této půjčky je též to, že je bezúčelová. To znamená možnost využít peníze na cokoliv. Lze za ně nakoupit jakýkoliv produkt či službu, či je jakkoliv jinak investovat. Vše s jistotou, že to není nutné bance kamkoliv uvádět, ani následně dokládat.

Charakteristika půjčky je prostá

Informace o dostupných částkách máme zmapovány. Nyní je možné podívat se na další základní charakteristiku, se kterou je půjčka od České spořitelny spojena. Zde hraje roli především délka splatnosti. Tento úvěr lze mít po dobu až deseti let, po které dochází k pravidelným měsíčním splátkám.

Důležitá charakteristika je spojena také s úrokovou sazbou. Ta začíná na sazbě 6,9 procenta ročně. Její výše je ovlivněna především bonitou klienta, ale i vybranou kombinací částky a termínu splatnosti. Konkrétní hodnoty lze zjistit již při žádosti, nebo prvotním kontaktu s bankou.

Jaké jsou podmínky získání?

I když jsou banky často spojovány s náročnějšími podmínkami, ne vždy tento fakt platí. Tato půjčka může být příkladem, jelikož na samotné žadatele nejsou kladeny nijak zvlášť přehnané nároky. Díky tomu lze finanční prostředky získat:

  • Bez potvrzování příjmu
  • Bez zajištění
  • I s jedním dokladem totožnosti

Roli při žádosti hraje především to, zda je žadatel klientem České spořitelny. Tedy zda má u banky svůj osobní účet a zda mu na něho chodí případný výplata. V tomto ideálním případě je žádost o půjčku a samotné splnění podmínek nejjednodušší možné.

Ušetřit je snadné

Celkem významným unikátem této půjčky je rozhodně možnost ušetřit. Ta je spojena s prominutím splátek. Na to má automaticky nárok každý z klientů, který je hradí pravidelně a ve správných termínech. Pokud k tomu dochází dlouhodobě, je možné odpustit celkem 15 měsíčních splátek. Výsledkem toho je nejenom fakt, že dojde k dřívějšímu ukončení platnosti samotného úvěru. Dojde díky tomu i k poměrně výrazným úsporám, což je také celkem významné plus.

Hýbat se splátkami je snadné

Česká spořitelna půjčka je unikátní i tím, že svým klientům dovolí hýbat se splátkami. A to hned několika způsoby. První možnost je spojena s navyšováním výše splátky, což se hodí ve chvílích, kdy chceme mít půjčku rychleji splacenou. Stejně tak je možné výši splátky snížit. To se hodí v situacích, kdy máme problémy s naším rozpočtem. Opomíjet nesmíme informaci o tom, že dané snížení i zvýšení může být až o 50 procent. Jaká konkrétní výše bude využita, záleží na každém individuálním klientovi.

Taktéž není problémem splátku dokonce odložit. Při řádném splácení lze tuto konkrétní výhodu čerpat až dvakrát ročně. S ní souvisí i druhá možnost týkající se termínu pravidelné splátky. Ten lze v případě potřeby měnit, a to na jakýkoliv den v měsíci, který nám jako klientům vyhovuje. Samozřejmostí je, že klíčový termín si lze zvolit už při samotném podpisu smlouvy.

Závěrečné shrnutí

Široká nabídka dostupných částek, výhodné úrokové sazby a možnost hýbat s jednotlivými splátkami. To je určitě významné plus, kterým se Česká spořitelna a její půjčka může pyšnit. Potěší též možnost jednoduchého a rychlého získání, zvlášť pro osoby, které jsou již klienti banky. Nezmíněnou výhodou je též zajímavá možnost spojená nejenom s pojištěním neschopnosti splácet, ale i možnost do dvou měsíců od podpisu smlouvy od daného dokumentu odstoupit. Tímto lze tuto půjčku označit jako úvěrový produkt, který patří mezi ty méně rizikové na našem trhu.

Zažádejte si o půjčku od České spořitelny

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte