Jak si stanovit cíl a dodržet ho

1 125
5/5 - (3 votes)

Dnes si něco povíme o tom, jak si správně stanovit cíle a dodržet je. Možná jste se již dostali do fáze, že jste se začali zabývat svými cíli. Pokud ano, gratuluji vám. Proč? Protože jste se rozhodli, že už nebudete pracovat na cíle někoho jiného. Tímto jste se dostali k horním 5% lidí, těch úspěšných.

Cíl musí být reálný

V článku Jak neztratit svůj cíl najdete typy co dělat, abyste neztratili své cíle. Ale třeba si umět správně stanovit cíle. Řeknu vám, není to jednoduché. Ale dá se to. V první řadě je třeba si umět stanovit reálné cíle. Cíl, že do měsíce budete milionářem sice může být reálný, ale pokud např. začínáte podnikat v MLM, tak rovnou na to zapomeňte. Příklad reálného cíle je, že každý měsíc máte dvě nové aktivní linie.

Když si budete dávat nereálné cíle, budete zklamaný a demotivovaný pokud se vám to nepodaří.

Vaším záměrem by mělo být dávat si reálné cíle, ne nereálné. Reálné cíle se snadněji duplikují. Stanovováním reálných cílů snadněji dosáhnete úspěchu ve svém životě. Vaši obchodní partneři budou vidět na vás, jak se vám plní vaše cíle a budou to chtít také.

Cíl má být s reálným datem

Každý cíl by měl kromě toho, že bude reálný, mít i stanovené datum. Datum do kterého si chcete cíl splnit. Ať už osobní nebo obchodní cíl. Pak už je jen potřeba se na cíl zaměřit a učinit potřebné kroky k jeho naplnění. Čím si stanovíte reálnější cíl, tím ho spíše dosáhnete a bude vás to motivovat ke stanovení ještě větších reálných cílů. Nakonec vás to začne bavit ao to jde.

Věřím, že se v diskusích pod článkem podělíte o své zkušenosti jak si vy stanovujete své cíle.

Přeji vám hodně úspěchů!Líbil se vám článek o tom, jak si stanovit cíl, sdílejte

1 Comment
  1. […] Jak si stanovit cíl a dodržet ho […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte