Hledáte osobní účet bez poplatků?

2 221
5/5 - (1 vote)

Bankovní účet je praktickým interaktivním nástrojem, který se stal nedílnou součástí našich životů. Prostředek, s pomocí kterého jsme schopni platit za služby a produkty a zároveň nám slouží k přijetí peněz a jejich bezpečné uložení.

Podle nedávného průzkumu bylo zjištěno, že poplatky za osobní účty v bance tvoří v průměru částku ve velikosti několik des9tek korun měsíčně. A to jsou výdaje, kterými nechce svůj rodinný život zatěžovat určitě nikdo z nás.

Pokud se tedy toužíte vyhnout povinnosti platit za účet, na kterém máte své vlastní peníze, je zde řešení od bankovní společnosti mBank. Konkrétně, osobní účet mKonto, v jehož podání okusíte pravý význam slova „zdarma“.

Osobní účet bez poplatků opravdu pro každého

Proč platit nesmyslné poplatky, když to vůbec není nutné? Důkazem těchto slov je mKonto, které je primárně určeno běžným občanům, respektive fyzickým osobám. Bezplatný účet, v rámci kterého není nutné platit za radu obvyklých úkonů.

 • Nehradíte zřízení ani vedení osobního konta
 • Nemusíte platit příchozí a odchozí platby z účtu
 • Při aktivním využívání karty získáte až 4 výběry z bankomatu zcela zdarma

To jsou fakta, jejichž důkazem je více než 600 000 spokojených klientů, kterým společnost mBank na poplatcích ušetřila více než 990 milionů korun.

Osobní účet bez omezování

mKonto, to je název související se slovy jako jsou profesionalita, bezpečnost, ochrana osobních údajů, flexibilita a dostupnost. To vše máte nyní na dosah ruky a bez nutnosti jediného poplatku navíc.

Vezměte si například výběry z bankomatu, v dnešní době velmi oblíbené a snadno dostupné. V případě tohoto osobního účtu obdržíte až tři výběry zdarma a od září 2016 dokonce každý, jehož výše přesáhne 70 eur.

Totéž platí iv zahraničí, kam už s sebou nutně nemusíte nosit velkou hotovost. Stačí si vybrat alespoň 70 eur a neplatíte žádné zbytečné poplatky. O trvalých příkazech a korigující ani nemluvě.

Vyberte si libovolnou platební kartu

Osobní účet od mBank je nejen bezplatný, ale zároveň plní vaše tajná přání. Co takhle dopřát si debetní karty k mKONTO představující komfortní a bezhotovostní variantu placení? Volba je v tomto směru více než pestrá, o čemž vás přesvědčí i níže uvedené řádky.

 • mKarta
 • zlatá mKarta
 • mNálepka

Co byste měli vědět…

Například to, že mKonto, to je dokonalá a přehledná správa vlastních financí, které máte vždy na dosah ruky. A to nejen prostřednictvím bankomatů a poboček společností. Je to především online svět, ve kterých mohou s penězi zacházet dle vlastního uvážení.

Kromě internetového bankovnictví je to také to mobilní, popřípadě zasílání SMS zpráv a e-mailů o jakýchkoliv pohybech na účtu. Důvodů, proč si založit bezplatné mKonto je určitě víc než dost.

 • Nepřetržitá zákaznická linka
 • Přístup k bankovnímu kontu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

Rozšiřte své mKonto

Aby toho nebylo málo, přístup ke svým financím můžete povolit i ostatním lidem, kteří se tak automaticky stávají spolumajiteli zda disponenty daného účtu. K jednomu mKONTO nabízí mBank ještě další čtyři účty eMAX a eMAX Plus, což značným způsobem rozšiřuje vaše možnosti nakládání s penězi.

Spravujte své osobní finance tím nejjednodušším způsobem a hlavně zcela zdarma. Založte si mKonto a podlehněte jeho výhodám v plné míře.

Hledáte osobní účet bez poplatků?

2 Comments
 1. Georg Eckstein řekl(a)

  Chci se informovat

  1. Liška řekl(a)

   Dobrý den, zkuste prosím napsat otázku a rádi vám odpovíme 😉

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte