Recyclix – investujte ekologicky!

0 160
5/5 - (1 vote)

Psal se rok 1990. V Německu to znamenalo pouze běžný pracovní den, během kterého se z palet kamionů na obchodní pulty potravinových řetězců vykládali kolové nápoje s červenou etiketou.

První zákazníci si však hned všimli změnu – nápoj, který předtím opatrně nosili v síťovanou taškách, byl rázem lehčí a nerozbitný. Společnost Coca Cola přistoupila na razantní krok – původní skleněné lahve nahradila novými – plastovými.

Plastové lahve zaznamenaly obrovský úspěch. Na trhu se začaly objevovat různé druhy, barvy a velikosti, přizpůsobené na různé příležitosti. Tento trend pokračoval i po další roky a přetrvává až do dnes.

Jedna paleta plastových lahví oblíbeného nápoje je dnes pouze úsměvný přirovnáním současným statistikám. Jen za jediný rok se jejich v Německu dostane do oběhu přes 800 milionů.

Jak to však již bývá, každá mince má svou druhou stranu a tou je v tomto přírodě dopad na přírodu. Plastové lahve tvoří obrovskou součástí odpadů, který často končí na smetištích, skládkách, v lesích a mořích, přičemž jeho rozklad trvá stovky let.

Ochránci přírody Greenpeace dokonce vypočítali, že v moři plave šestkrát více plastu než planktonů. Je to možné zastavit?

Společnost Recyclix se již druhý rok úspěšně věnuje výkupu odpadu, čímž výrazně napomáhá ke snížení odpadu, který skončí v přírodě. Je to tak jednoduché – čím více odpadu v rukou pracovníků firmy Recyclix, tím méně odpadu v lesích i naší republiky.

Společnost se navíc věnuje recyklaci na nové, ve světě velmi oblíbené úrovni – umožňuje pomoci přírodě i běžným lidem díky investičnímu systému výkupu odpadu. Z tohoto systému tak může těžit nejen společnost, planeta Země ale klidně i VY.

Recyclix – investujte ekologicky!

Investice funguje následovně

Za Vaši vloženou částku nakoupí společnost Recyclix nepotřebný odpad, ze kterého vytvoří polotovar ve formě granulátu. Ten je opravdu cenným artiklem, který se prodává za vyšší částky než nezpracovaný odpad a stává se součástí výrobního procesu pro plastové výrobky.

Ať už jde o povrch Vašeho počítače, pouzdro mobilního telefonu či hračky Vašich ratolestí – každá z těchto věcí může být vytvořena granuláty ze zpracovaného a recyklovaného odpadu. Ke konci dne – v tomto případě 35 denního recyklačního období – se na Váš účet připíše podíl ze zisku.

Recyclix - jak investovat ekologicky

K vyšším ziskům navíc přispívá i fakt, že v současné době je moderní recyklovat a chránit přírodu a proto se zvyšuje zájem firem a korporací o nákup tohoto artiklu. Více o konkrétních možnostech a výnosech při ekologickém investování se dozvíte na stránce Recyclix.

Za jeden jediný pracovní den se v Německu přepsala historie, která změnila budoucnost a celé směřování planety. Vy můžete také přiložit ruku k dílu a změnit tak budoucnost Vaši.

Začněte vydělávat a registrujte se na
ZAREGISTROVAT SE

Při registraci použijte ID Matera:

693C-A118-1555

Myslete rozumně, investujte ekologicky!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte