10 celebrit, o kterých jste nevěděli, že se zajímají o kryptoměny

0 212
5/5 - (1 vote)

Celebrity vždy hledají způsoby, jak se více zviditelnit a využít svůj stávající vliv. Není to vždy jednoduché, myslíte si, protože dnes není tolik příležitostí. To jistě vysvětluje, proč tolik celebrit naskočilo na módní vlnu kryptoměn. Níže je uvedeno několik nejznámějších jmen, které se „skamarádili“ s kryptoměnama.

10. Jamie Foxx

Když Jamie Foxx přidal na twitteru příspěvek o ICO kryptoměny, komunita byla v šoku a zároveň vzrušená. Až do tohoto momentu Foxx neprojevil žádný zájem o koncept kryptoměn. Lidé udělají zajímavé věci pro peníze a nabídky ICO velmi stojí o podporu celebrit.

9. DJ Khaled

ICO v současnosti přitahují velkou pozornost ze strany celebrit. Ve většině případů dostanou slavní lidé pěkně zaplaceno, aby doporučili počáteční nabídku mincí jakéhokoliv druhu. DJ Khaled naskočil na tuto vlnu už dříve, když udělal reklamu ICO Centra. Jde o jeden z mnoha projektů debetních karet kryptoměn, které jsou nyní v oběhu.

8. Donald Glover

Byla to trochu překvapení, když jsme zjistili, že Daniel Glover naskočil na módní vlnu kryptoměn. Znovu platí, že jak pro tvůrce obsahu dává velký smysl chopit se nové formy peněz. Během jednoho z jeho rozhovorů uvedl, že z Bitcoinu by zanedlouho mohl stát velký úspěch. Jedná se o cennou podporu, která pro změnu nebyla spojována s ICO.

7. Snoop Dogg

Je to poměrně veřejné tajemství, že Snoop Dogg je už dávno fanouškům kryptoměn. Ačkoli jeho původní plán akceptovat Bitcoin platby za nové album se ukázal jako fraška, Snoop Dogg tuto možnost nikdy úplně nevyloučil. Přesto byla jeho zmínka o vedoucí kryptoměně oceněna mnoha lidmi.

6. Drew Carey

Každý ve světě zná Drewa Careyho a on zná Bitcoin. Podle jeho názoru je širší osvojení vedoucí světové kryptoměny pouze záležitostí času. V průběhu posledních dvou letech se ke kryptoměnám výrazně nevyjadřoval, ale jeho podpora se zdá být nedotčenou.

5. Mel B

Často poslouchaná námitka spočívá v tom, že do kryptoměn se nezapojuje dostatek žen. Mel B je jednou z mála hudebních umělkyň, které se rozhodly akceptovat Bitcoin za svou hudbu. Není zřejmé, zda i v budoucnu bude akceptovat BTC za svá alba, ale existuje velmi reálná šance, že toto partnerství bude pokračovat ještě dlouho.

4. Floyd Mayweather Jr.

Bude zajímavé zjistit, na kolika reklamních kampaních pro ICO se Floyd Mayweather plánuje zúčastnit. Dosud se podílel alespoň na dvou známých projektech a nezdá se, že by s tím chtěl přestat. Podpora celebrit může snadno přinést zkázu nabídkám ICO, no zůstává sporné, zda to bude platit i pro tento případ.

3. Gwyneth Paltrow

Více vlivných žen ve světě kryptoměn lze výhradně považovat za dobrou věc. Gwyneth Paltrow je světově uznávaná herečka, jakož i poradkyně v oblasti kryptoměn. Konkrétně řečeno, Abra si vybrala herečku za startup poradkyni v nedávné epizodě programu Planet of the Apps na Apple TV. Je to zajímavý projekt, který otevírá řadu zajímavých příležitostí.

2. Ashton Kutcher

Zatímco většina lidí zná Kutchera jako herce, který hraje ve filmech a televizních show zábavné postavy, je také seriózní byznysmen. Je spoluzakladatelem BitPay investor A-grade Investic. Navíc je jednoznačným fanouškům decentralizace co nejvíce aspektů každodenního života, jak je to lidsky možné. Bude zajímavé sledovat, jak se tímto projektem daří.

1. Paris Hilton

 

Přestože se dosud Paris Hilton o kryptoměny velmi nezajímala, její podpora pro Lydian ICO byla velmi překvapivá. Nešlo o samotný projekt, ale spíše o spojení s osobou, která za nim stojí. Přesto je Paris Hilton významnou mediální osobností a snad i tou nejznámější veřejnou osobou na tomto seznamu.

Čtěte také: Návod, jak si koupit Bitcoin rychle a jednoduše pomocí kreditní karty

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte