Tony Robbins odhaluje tajemství bohatství, nemá nic společného s penězi

0 491
Rate this post

Pokud jste se již setkali s jménem Anthony Robbins, určitě víte, že jde o známého amerického milionáře, podnikatele a motivačního trenéra, který má na kontě řadu úspěšných knih jako Nekonečná vnitřní síla či Money: Master the Game.

V roce 2007 ho magazín Forbes jmenoval do žebříčku „Celebrity 100“ a známá miliardářka Oprah Winfrey mu říká „super-človek“.

Nejen ve svých knihách, ale také v mnoha rozhovorech a podcastech se Robbins dělí o cenné lekce, které během života nasbíral. V podcastu Lewise Howes Anthonyho prozradil, co je podle něj tajemstvím bohatství.

Je to VDĚČNOST.

Jak tvrdí, tuto filozofii má od investičního průkopníka Johna Templetona, který se proslavil nejen geniální finanční myslí, ale i svou velkorysostí a životními moudry. „Zeptal jsem se ho: jaké je tajemství k bohatství? Jeho odpověď byla: je to vděčnost „, prozradil v podcastu Robbins.

Robbins se Templetona zeptal, proč vděčnost, a on mu řekl:

Protože pokud máte miliardu dolarů a každý den jste naštvaný a frustrovaný, pak i vaše kvalita života je naštvaná a frustrovaná. Pokud ale nemáte téměř nic a jste vděčný za to, co máte, pak jste nejbohatším člověkem jakého jste kdy potkali. Nezáleží na tom, kolik peněz máte, pokud nejste vděčný.

Jak však Robbins a Templeton dodávají, to neznamená, že byste nemohli mít peníze a být i vděční.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte