K celkovému přijetí kryptoměn pomáhají krypto debetní karty

0 244
Rate this post

Světový šampion v Boxu, Floyd Mayweather, oblíbený pro svůj neobvyklý postoj k penězům, posunul svůj vztah ke kryptoměnám o krok dál. Maywather se stal partnerem Centra Card a prostřednictvím této karty utrácí své virtuální peníze.

Mayweatherův zájem o kryptoměnu vyjádřený na sociálních sítích začátkem tohoto roku, vzbudil velkou pozornost veřejnosti.

Zatímco někteří členové krypto komunity se domnívají, že jeho zájem o kryptoměnu představuje organický vývoj, jiní si myslí, že popularitu celebrit využívají marketingové společnosti, jejichž cílem je prodat své mince. Bez ohledu na to, kdo má pravdu, zapojení Mayweathera a jeho vlastnictví kryptomien zůstává nesporně faktem.

Debetní krypto karty se stávají oblíbenějšími

Třída produktů, jejichž popularita v rámci krypto světa momentálně roste, jsou debetní karty, které umožňují majitelům kryptoměn utrácet své virtuální peníze v hlavním obchodním prostředí.

Debetní krypto karty, které jsou akceptovány ve většině zemí, kde fungují běžné debetní karty, nabízejí uživatelům flexibilitu manažování více kryptoměn a fiatu současně.

Jelikož digitální měny více či méně fungují na bezmezné bázi a nejsou omezovány konkrétními vládami, debetní krypto karty také slouží jako pohodlný nástroj pro cestující kvůli snadné konverzi na různé měny.

Přečtěte si: V Turecku se již dá prostřednictvím Bitcoinu koupit apartmán

Generální ředitel společnosti trivia, David Mondrus, popisuje debetní krypto karty jako „skutečné zachránce“. Mondrus vysvětluje, že tyto karty umožňují uživatelům flexibilní používání krypto peněženky pro maloobchodní prodej.

Mondrus říká:

„Příjem debetních kryptokaret může hrát významnou roli při překlenování propastí mezi krypto fiat světem. Krypto debetní karta umožňuje uýivatelům jednoduché použití svých krypto peněženek v prostředí maloobchodního prodeje. Při svých cestách napříč USA i zahraničím využívám svou debetní krypto kartu. Chvílemi to byl skutečnej zachránce.“

Kryptokarty pomohou přijetí

Vazby mezi krypto a mainstreamovým obchodem byly označeny za klíčové aspekty vývoje kryptoměn. Důvodem je očekávání, že takové propojení podpoří krypto osvojení širokou veřejností.

Tyto odkazy přicházejí ve formě uživatelských rozhraní, jako jsou aplikace a debetní karty.

Mezi další debetní krypto karty patří Bitpay Visa debetní karta, debetní karta Xapo, debetní karta Cryptopay a karta Coinbase / Shift.

Předseda Auxesis Group, Kumar Gaurav, se vyjádřil, že debetní krypto karta funguje stejně jako ostatní debetní karty, ale místo toho, aby byla spojena s vaším bankovním účtem, je propojena s vaší peněženkou digitální měny. To umožňuje jednoduché utrácení vašich mincí kdekoli se nacházíte.

Podle Gauravu to představuje velmi pohodlný způsob použití a spoření kryptoměn a také to znamená podporu pro osvojení veřejností.

Zejména v zemích, kde lidé mají nižší příjmy, debetní krypto karty slouží jako jeden z nástrojů pro lidi toužící investovat do kryptoměn, kteří nechtějí přijít o svou kupní sílu.

Gaurav vysvětluje:

„Vzhledem k tomu, CASHAA spouští své karetní řešení v Indii, aby usnadnila použití kryptoměn s plně regulovanými pravidly. To podporuje iniciativy a vize předsedy vlády Narendra Modiho. Skupina AUXESIS také podporuje tuto iniciativu, která provozuje AUXLDGER S indickou vládou a která má 53 milionů živatelů.“

Gaurav také poznamenal, že Cashaa se zaměřuje také na 167 milionů lidí, kteří v Indii nemají bankovní účet, protože tak získají pro krypto ekonomiku více účastníků. To výrazně zrychlí růst digitální měny, když bude v Indii funkční síť.

Tlumič poklesu místních jmen

V posledním období využívali vlastníci kryptoměn debetní krypto karty jako tlumič před upadáním místních měn. Například ve Venezuele byla vysoká fluktuace směnného kurzu místní měny důvodem znepokojení při obchodování.

V důsledku toho majitelé obchodů neustále zvyšují ceny a spotřebitelé se opakovaně stěžují na rostoucí ceny komodit.

Debetní krypto karty si zachovávají výhodu univerzální použitelnosti, osvojení bez frikcií na rozdíl od ostatních národních měn. V porovnání s běžnými debetními kartami mají také nižší poplatky.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte