Půjčka7.cz – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 491
2.7/5 - (4 votes)

Zajímavých nebankovních úvěrů lze na současném trhu více než dost. Jednomu takovému se bude věnovat i naše recenze, která vám může ukázat, v čem je unikátní a zajímavá Půjčka 7. Není to jenom její název, jelikož je to i fakt, že ji poskytuje ryze český poskytovatel. A to společnost Kontex Trade International se sídlem v Praze. To ale rozhodně není jediným unikátem, který se k nabídce váže.

Co nám může Půjčka 7 nabídnout?

Naši charakteristiku musíme začít informacemi o tom, co konkrétně si pro nás Půjčka 7 připravila. Pokud si o peníze žádáte poprvé, máte o něco omezenější výběr, než stávající klienti. Platí pro vás nabídka částek, které začínají na sumě 1 000 Kč a končí na částce 4 000 Kč. Termín splácení zůstává klasický, a to od jednoho týdne, tedy 7 dní, až po čtyři týdny, tedy 28 dní.

Pokud se rozhodnete požádat si opakovaně, již se vám otevírají mnohem zajímavější možnosti. Startovací částka je sice stejně jako v předchozím případě 1 000 Kč, ale jako tu nejvyšší sumu nabídne Půjčka 7 celkem příjemných 15 000 Kč. I zde platí, že jsou na cokoliv. Podíváme-li se i na termín splatnosti, tak ten se nijak neliší. U obou variant dodejme také to, že není problémem si případnou splatnost posunout. I když je to velmi jednoduché, objevuje se důležité negativum. A to takové, že toto prodloužení je zpoplatněno.

Stálí klienti mají výhody

Charakteristiku půjčky máme za sebou. Abychom byli objektivní, musíme říci i to, jak je to s celkovou výhodností. Už při žádosti můžete přesně vidět nejenom to, kolik si půjčujete, ale také to, kolik budete vracet a jak velký je úrok. Máme-li si jeho velikost přiblížit, potom pamatujte, že u čtrnáctidenní půjčky je úroková sazba necelých 20 procent. Pokud si půjčku vezmete na delší dobu, je třeba počítat se sazbou okolo třiceti procent. Obecně jde tedy o přeplatek zhruba jednoho procenta denně.

Pokud se ale stanete věrným klientem společnosti, máte možnost čerpat zajímavé slevy. Díky nim vám Půjčka 7 může výrazným způsobem snížit úrok, což se samozřejmě pozitivně podepíše na tom, že přeplatíte mnohem méně. Máme-li být konkrétní, jsou k dispozici tyto slevy:

  • Stříbrný klient – 10 procent sleva
  • Zlatý klient – 15 procent sleva
  • VIP klient – 20 procent sleva

Postup získání půjčky

Jako většina společností v segmentu mikropůjček,tak i Půjčka 7 je spojena s tím, že svou žádost vyřídíte ve třech krocích a pár minutách. Tím prvním je nezbytný výběr půjčky a splatnosti. Poté už stačí podat žádost, která bude spojena také s procesem registrace, díky čemuž je vám umožněn přístup do systému, který souvisí i s celkovou správou úvěru. Posledním krokem už je pouze posouzení a vyhodnocení žádosti. To nemusí trvat déle, než patnáct minut. Pokud je vše vyřízeno kladně, odcházejí finanční prostředky přímo na váš bankovní účet.

Výhodou celého postupu je určitě to, že ho nejenom můžete realizovat kompletně online, ale i to, že po vás Půjčka 7 nevyžaduje ověřovací poplatek. Ten sice u ostatních poskytovatelů bývá jenom symbolický, ale jeho negativem je především to, že může celý proces vyřízení vaší žádosti výrazným způsobem prodloužit.

Pro koho je Půjčka 7 určena?

I když výhod je více než dost, podmínky získání jsou o něco složitější, než může být zvykem v rámci standardu. Mezi jednu z hlavních podmínek patří i to, že nesmíme mít žádné půjčky po splatnosti. A to jak u této společnosti, tak u jiných poskytovatelů. S tím souvisí fakt, že dané informace mohou být ověřeny v registrech. Mezi další podmínky patří:

  • Nutnost dovršení věku 21 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Nutnost zaměstnání a trvalého příjmu

Na druhou stranu platí, že i když je třeba uvést informace o zaměstnavateli a vašem finančním příjmu, nemusí být dané informace spojeny s nutností dodání specielního potvrzení. Buď je vše ověřeno anonymním telefonátem, nebo automatický schvalovací proces vyhodnotí, že je i bez tohoto kroku vše v pořádku a vaše žádost může být bez potíží schválena.

Závěrečné shrnutí

V rámci nabízených částek, nebo termínů splatnosti se Půjčka 7 nijak výrazně nevymyká standardu. To platí i o úrokových sazbách, nebo procesu online vyřízení. Pozitivem však zůstávají věrnostní slevy, které mohou půjčku zvýhodnit až o 20 procent, což je pro mnohé klienty velké lákadlo. I když potěší také rychlost vyřízení, která nemusí být delší než 15 minut, je drobným problémem kontrola registrů a dluhů po splatnosti, stejně jako to, že v rámci žádosti a registrace je nezbytné uvádět nejenom zaměstnání, ale také výši konkrétního měsíčního příjmu. Ten však nemusí být nutně ověřován specielním potvrzením.

Pokud máte jakékoli další informace o společnosti Půjčka 7, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

Kontex Trade International s.r.o.
Praha 4, Na Okruhu 488/27
PSČ: 142 00
IČ: 248 27 061
DIČ: CZ24827061

Datová schránka     ID Datové schránky: qb9tida

Klientský servis

Tel.: + 420 727 830 896
Tel.: + 420 228 226 971
Tel.: + 420 228 226 972
E-mail: info@pujcka7.cz

Oddělení vymáhaní pohledávek

Tel.: + 420 727 830 896
E-mail: pohledavky@pujcka7.cz

Pracovní doba Zákaznického centra: (Po-Pá 8-17)

Bankovní spojení

Komerční banka a.s. 43-8864860207/0100

Československá obchodní banka a.s. 244590772/0300

Raiffeisenbank 6341635001/5500

Česká spořitelna 2537817319/0800

GE Money Bank, a.s. 202927357/0600

Fio banka, a.s. 2800161127/2010

Líbil se vám článek o Půjčka 7 Půjčka7.cz-recenze, zkušenosti, podvod a diskuze, sdílejte

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte