Půjčka Zaimo – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 858
5/5 - (2 votes)

Nebankovní úvěry jsou jako alternativa k bankám stále velmi poptávanou možností, jak dnes můžeme získat peníze. Jednou z cest je i půjčka Zaimo. Kdo za ní stojí? Jedná se o významnou finanční skupinu Kreditech Holding SSL GmbH, která má samozřejmě pobočku i v České republice. A právě Zaimo je registrovanou obchodní známkou, prostřednictvím které jsou žadatelům nabízeny nebankovní úvěry. Jaké konkrétně? To vám samozřejmě přesně poví naše recenze.

Rychlý přehled
Velikost: 15 000 až 108 000 Kč
Splatnost: 12 až 48 měsíců
Úrok: Od 2 % měsíčně
Výplata: Na účet
Žádost: Přes internet

Vlastnosti půjčky

 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ano
 • Prodloužení splatnosti: Ne

Podmínky půjčky

 • Minimální věk 18 let
 • České státní občanství (musíte vlastnit platný občanský průkaz ČR)

 

Kolik peněz nám půjčka Zaimo nabídne?

V podstatě můžeme říci, že se jedná o typického představitele běžné nebankovní půjčky. A to z toho důvodu, že nabízené částky se pohybují v desetitisících. Tou nejmenší sumou, kterou nám může půjčka Zaimo nabídnout je částka 15 000 Kč. Naopak tou nejvyšší je suma 108 000 Kč. Jistotou zůstává, že peníze lze využít na cokoliv, bez nutnosti to uvádět, nebo dokládat.

Jako žadatelé máme v rukou nejenom to, že si můžeme vybrat, kolik peněz si půjčíme. Stejně tak nás půjčka Zaimo zcela určitě zaujme tím, že si můžeme vybrat i dobu, po kterou budeme peníze splácet. K dispozici jsou klasické měsíční splátky. Tou nejkratší lhůtou je možnost využití šesti měsíčních splátek. Naopak tou nejdelší dobou, po kterou je možné tento úvěr mít, je lhůta celých 48 měsíců, což je v přepočtu tři roky. Tomu následně odpovídá i výše splátky.

Velmi lákavé podmínky získání jsou hitem

Zatímco ostatní nebankovní společnosti často hledí na nutnost doložení příjmu, nebo na povinnost kontroly registrů, je půjčka Zaimo zcela jiná. Zatímco s ohledem na sumy bychom ji mohli zařadit mezi běžné nebankovní půjčky, s ohledem na jednoduchost získání spíše mezi mikropůjčky. A to proto, že není třeba dokládat ani příjem, stejně jako není v rámci vyřízení nahlíženo do bankovních či nebankovních registrů. A tak mezi hlavní podmínky patří:

 • Nutnost dosáhnout věku 18 let
 • Tuzemské nebo slovenské státní občanství a trvalý pobyt
 • Vlastní účet a vlastní telefonní číslo

Jak probíhá vyřízení žádosti?

V podstatě stejně, jako je tomu u mikropůjček. Prvním krokem je online žádost, v rámci které si vyberete požadovanou částku, termín splatnosti a dále už jenom vyplníte několik nezbytných údajů. V rámci následujícího kroku je vaše žádost automaticky zpracována a posouzena. Během několika minut se dočkáte vyhodnocení. Pokud vše dopadne pozitivně, máte jistotu, že peníze jsou ihned odesílány na váš bankovní účet. Jak s nimi naložíte, je na vás. Zároveň je vám odeslán také předpis splátek, který souvisí s nutností pravidelného hrazení vašeho úvěru.

Jedinou drobnou komplikací v rámci jinak bezproblémového schvalovacího procesu může být nutnost zaslání korunového ověřovacího poplatku. Ten půjčka Zaimo požaduje z toho důvodu, aby skutečně bylo zajištěno, že bankovní účet, na který potřebujete poslat peníze, patří skutečně vám samotným. Problémem není tento poplatek ani pro jeho výši, ale hlavně proto, že mezibankovní převod může celý postup vyřízení třeba i o několik dní držet. Je totiž přijímán výhradně na účtu vedeném u České spořitelny. Kdo ho nemá, ten musí počítat s převodem, který trvá minimálně jeden den.

Zaimo je zárukou férovosti i bezpečnosti

Není to jenom samotný přístup spojený s tím, jak rychle a jednoduše může být žádost o půjčku vyřízena. Zapomínat nesmíme ani na to, že půjčka Zaimo je spojena se špičkovými standardy zajišťující například vysokou bezpečnost celého procesu. A to i díky dobrému zázemí domovské společnosti Kreditech, která má sídlo v Německu. Díky tomu se můžete spolehnout třeba na:

 • Jistotu ochrany vašich osobních údajů
 • Špičkové zabezpečení všech vašich dat
 • Transparentní proces schválení

Zapomínat nesmíme ani na to, že samotný výběr půjčky je až do oficiálního potvrzení smlouvy nezávazný a je jenom na vás, zda kývnete. To je garantováno proto, že konkrétní úrokovou sazbu se dozvíte obvykle až v ní. Z reprezentativního příkladu vyčteme, že se pohybuje okolo 24 procent ročně. Konkrétní výše je však založena na kombinaci částky, splácení, nebo vaší bonitě.

Závěrečné shrnutí

Z hlediska výhod nesmíme opomenout na to, že půjčka Zaimo dokáže nabídnout i desetitisíce korun ve spojení s běžnými měsíčními splátkami. Zároveň je spojena s jistotou, že vyřízení je podobně rychlé a jednoduché, jako u mikropůjček. Mezi negativa zařaďme nutnost zaslání korunového ověřovacího poplatku, stejně jako to, že se úrokovou sazbu nedozvíte hned, ale až po prvotním vyhodnocení a schválení vaší žádosti. To je přirozeně poměrně pozdě, jelikož tím ztratíte čas. Na druhou stranu nabídka je nezávazná až do chvíle, dokud ji oficiálně nepotvrdíte.

Pokud máte jakékoli další informace o společnosti Zaimo, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

Kreditech Česká republika s.r.o.
Karlovo nám.16
120 00, Praha 2
IČ: 01561910
Obchodní rejstřík: C 233207 vedená u Městského soudu v Praze

Datová schránka     ID Datové schránky: qb9tida

Klientský servis

Telefonní spojení: +420 228 883 108
e-mailová adresa: info@zaimo.cz

Oddělení vymáhaní pohledávek

telefon: +420 228 880 194
E-Mail: pohledavky@zaimo.cz

Pracovní doba Zákaznického centra: (Po-Pá 8-20)

Bankovní spojení

– Neznámé –

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte