Půjčka Emmas Credit – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

3 260
5/5 - (3 votes)

Pro někoho možná lehce zapeklitý název, ale jinak je půjčka Emmas Credit velmi jednoduchým, zajímavým a rozhodně i unikátním úvěrovým produktem. Zařadit ho musíme do takzvaného segmentu mikropůjček. Tedy úvěrů, které jsou spojeny s jistotou rychlého a jednoduchého vyřízení, nebo s dostupností spíše menších částek. Poskytovatelem půjčky je ryze česká společnost se stejným názvem, která na trh s mikroúvěry vstoupila již v roce 2014.

Kolik peněz nám půjčka Emmas Credit nabídne?

Začneme tím nejdůležitějším, a to je základní charakteristika, kterou půjčka Emmas Credit má. V první řadě je třeba začít nejnižší možnou částkou, která je klientům k dispozici. Jedná se o sumu ve výši 500 korun českých. Dostat se však lze i na sumy podstatně vyšší. Pokud si žádáte poprvé, není problémem v rámci vaší žádosti získat až 3 000 Kč. Pokud se jedná o vaši opakovanou žádost, připravila vám půjčka Emmas Credit sumu až ve výši 7 000 Kč.

Samozřejmostí je to, že požadované finanční prostředky můžete získat skutečně na cokoliv. V tomto ohledu nejste nijak omezováni a tak si můžete být jisti tím, že je jenom na vás, jak je použijete. Co s charakteristikou dále souvisí, to je splatnost půjčky. Nejkratší dobou je 5 kalendářních dní. Tou nejdelší se půjčka Emmas Credit od svých konkurentů pozitivně odlišuje. Zatímco jinde je to maximálně měsíc, v tomto případě si můžete vzít peníze na dobu až 45 kalendářních dní.

Jaké podmínky je nezbytné splnit?

Podívejte se společně s námi i na to, jaké podmínky je nezbytné v souvislosti s vaší žádostí splnit. Ty se v podstatě nijak neliší od těch, které má konkurence. Už proto můžeme říci, že je půjčka Emmas Credit velmi benevolentním úvěrem. Jedinými požadavky jsou:

 • Tuzemské státní občanství a plnoletost
 • Vlastnictví bankovního účtu
 • Vlastnictví mobilního telefonu a emailu

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že se obejdeme i bez potvrzení příjmu. Co však může být kontrolováno, to je vaše finanční minulost. Stejně tak platí, že u Emmas Credit si lze o peníze požádat jenom v případě, že u tohoto poskytovatele nemáte jinou nesplacenou půjčku.

Jak probíhá žádost?

Že je vše velmi jednoduché, to dokládají i informace o tom, jak má půjčka Emmas Credit snadnou žádost. Prvním krokem je samozřejmě online výběr částky, stejně jako délky splatnosti. Následuje vyplnění několika nejdůležitějších údajů, což by nemělo zabrat více času, než jenom několik málo minut. Dále už vše dojde až do procesu schvalování, který netrvá déle, než dalších pár minut. Vše především díky automatickému posuzování žádostí. Pokud je vše v pořádku, jsou peníze odeslány do 30 minut na účet, který byl uvedený v žádosti.

Zatímco hlavní výhodou je to, že vše vyřídíte z pohodlí domova, a důležité dokumenty potvrdíte kódem z SMS zprávy, je třeba myslet i na jednu drobnější nevýhodu. Tou je ověřovací poplatek. Ten slouží ke zjištění, zda je účet skutečně váš. I když jde jenom o symbolickou korunu, v rámci mezibankovního převodu může vše výrazně prodloužit. Pokud jde o převod v rámci víkendu nebo svátků, tak samozřejmě i o několik dní.

Jak je to s výhodností?

Důležité je také nezapomínat na úrokovou sazbu, kterou nám půjčka Emmas Credit může nabídnout. Maximální výše úrokové sazby je jedno procento denně, což odpovídá třiceti procentům měsíčně. Pokud úvěr porovnáme s ostatními poskytovateli, můžeme říci, že daná výše je poměrně klasická. Žádné další poplatky, jako například ty spojené s poskytnutím nebo vedením půjčky účtovány nejsou. Samozřejmě to, kolik celkově přeplatíme, ovlivňuje také:

 • Výše půjčené částky
 • Délka splatnosti
 • Posouvání termínu splatnosti

V rámci výhodnosti nesmíme zapomínat také na jeden celkem zajímavý unikát, který půjčka Emmas Credit má. Ten se týká faktu, že v případě první žádosti o půjčku můžeme dosáhnout na slevu ve výši 200 Kč. Ta je automaticky odečtena z výše sumy, kterou přeplatíme navíc. V rámci správné kombinace částky a splatnosti můžeme dosáhnout i toho, že si půjčíme zcela zdarma. Tedy bez úroků i bez poplatků.

Závěrečné shrnutí

Dnes je půjčka Emmas Credit celkem lákavým poskytovatelem. A to jak pro rychlost, tak i možnost zajímavé slevy pro prvožadatele. Pozitivem je i bohatá nabídka částek, splatnost v termínu 45 dní, nebo možnost využít peníze na cokoliv. Negativem je naopak nutnost korunového ověřovacího poplatku, nebo celkově vyšší úrokové sazby v řádech až třiceti procent měsíčně. Zároveň však nezapomínejme na to, že tento úrok je v rámci segmentu mikropůjček zažitou klasikou.

Půjčka Emmas Credit - recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

Emma’s credit s.r.o.
IČ: 032 33 309
Na Bojišti 1472/20
1200 Praha 2

Telefonní číslo 226 254 777

3 Comments
 1. Jitka řekl(a)

  Dobrý den můžu dostat půjčku ikdyz nemam svůj účet a používám své mamky dekuju

  1. Liška řekl(a)

   Teoreticky to možné je. Musíte z něj jenom uskutečnit korunovou ověrovací platbu. Druhou možností je využít některou ze společností, která poskytuje i půjčky v hotovoti, kupříkladu
   Creditportal, Homecredit, Ferratum nebo Provident

 2. Evžen řekl(a)

  S emmascredit nebyl jediný problém. Úvěry jsou velmi rozumně nastaveny a nedisponují žádnými skrytými poplatky. Za mě jedna z nejlepších společností, poskytující nebankovní půjčky, na českém trhu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte