Půjčka Credit Limit – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 233
4.5/5 - (2 votes)

Úvěrových produktů je na našem trhu tolik, že může být v mnoha případech složité zjistit, co jaký z nich nabídne. Zvláště v případě, kdy mluvíme o produktu, kterým je půjčka Credit Limit. Jedná se totiž o celkem specifický úvěr, který nadchne hlavně svou unikátností. Nejedná se totiž o půjčku jako takovou, ale spíše o možnost zajímavé finanční rezervy, která může být určená každému. A s tímto konceptem přichází známá Ferrarum Bank, tedy dříve nebankovní společnost, která se nyní může pyšnit bankovní licencí.

Rychlý přehled
Velikost: 2 000 až 35 000 Kč
Splatnost: 1 měsíc – neomezeně
Úrok: Od 8,5% měsíčně
Výplata: Převod
Žádost: Přes internet
Min. příjem : Klient musí mít alespoň nějaký příjem

Vlastnosti půjčky

 • Bez ručitele: Ano
 • Potvrzení o příjmu: ne
 • Délka vyřízení: do 10 minut
 • Lze komplet vyřídit online: ano
 • Předčasné splacení zdarma: ano
 • Poplatek za poskytnutí: ne
 • Kontroluje registr: ano
 • První půjčka zdarma: ne
 • Musí být zaměstnanec: Klient musí mít alespoň nějaký příjem

Podmínky půjčky

 • Věková hranice/rozsah : 21 – 85 let
 • České státní občanství (musíte vlastnit platný občanský průkaz ČR)
 • Min. příjem : Klient musí mít alespoň nějaký příjem
 • Potřebné dokumenty : kopie OP

 

Jak půjčka Credit Limit funguje?

Podívejme se společně nejprve na to, čím je vlastně tento úvěr tak unikátní a v čem konkrétně je jiný. Přirovnat ho můžeme ke kreditním kartám. Jednoduše si zvolíme potřebnou výši rezervy, která nám je předschválena a připravena. Kdykoliv následně budeme chtít peníze získat, stačí si požádat o jejich zaslání. Protože je vše předschválené, proběhne převod okamžitě. Takto můžeme vyčerpat všechny peníze naráz, nebo si je nechat zasílat postupně.

Samozřejmě platí, že úroková sazba je počítána jenom z částky vyčerpané, stejně jako platí, že půjčka Credit Limit může být využita na cokoliv. Jedná se totiž o druh neúčelové půjčky. Vzhledem k charakteristice se nabízí možnosti, jako:

 • Drobné finanční problémy
 • Neočekávaný výdaj
 • Nákup levnějšího zboží nebo služeb

Kolik peněz Credit Limit nabídne?

Pojďme se podívat i na to, kolik peněz si můžeme půjčit. Mluvíme samozřejmě o možnosti předschváleného limitu, ze kterého následně budeme moci čerpat. Tou nejnižší sumou, o kterou je možné si požádat, je částka ve výši 2 000 korun českých. Naopak nejvyšší částkou je suma 25 000 Kč. Velkou výhodou zůstává i fakt, že opět lze používat i již splacené peníze. Tento způsob lze tedy přirovnat k virtuální kreditní kartě. Požadované vybírané prostředky jsou ale zasílány přímo na váš vlastní bankovní účet. Jedinou povinností je následně dodržení minimální měsíční splátky, která je uvedena v zákaznickém účtu, nebo na faktuře, která klientům dorazí do jejich mailu.

Jaký úrok půjčka Credit Limit nabídne?

Základní charakteristiku tedy známe. Podívejme se proto ještě na to, jak je to s úrokovými sazbami. Zde rozhodně potěší fakt, že půjčka Credit Limit má úrokovou sazbu jenom 0,2833 procenta denně. Jak jsme zmínili, daný úrok je aplikován jenom na vyčerpanou částku. Na co dále nesmíme zapomenout, to je jednorázový poplatek za uskutečněný výběr. Ten činí 12,5 procenta a je stržen automaticky ve chvíli, kdy si o výběr požádáte. Žádné další poplatky ani úroky již nejsou.

Schválení je rychlé a jednoduché

Pokud půjčka Credit Limit něčím nadchne, jsou to rozhodně i podmínky spojené se samotným schválením žádosti. Z nich je patrné, že si může požádat v podstatě každý, a to s jistotou vysoké schvalovatelnosti. Není totiž nutné dokládat potvrzení o příjmu, což výrazně usnadní celkový postup. Registry sice kontrolovány jsou, ale v tomto směru je vše spojeno spíše s individuálním přístupem. A tak si může požádat v podstatě každý, kdo:

 • Je zaměstnanec nebo podnikatel
 • Dosáhl minimálního věku 21 let a není mu více než 85 let
 • Je občanem České republiky

Samotná žádost o Credit Limit probíhá jednoduchým způsobem, a to online. Stejným způsobem probíhá také samotné vyřízení, kdy se není třeba obávat jakýchkoliv osobních schůzek, nebo sepisování či podepisování různorodých informací. Samotná půjčka Credit Limit je vyřízena pouze prostřednictvím internetové, nebo mobilní komunikace.

Jak probíhá vyřízení?

Potěší nejenom rychlost, ale i samotný proces vašeho vyřízení. Jak jsme zmínili, svou první žádost o Credit Limit podáte online. Následně vás bude kontaktovat zákaznický servis Ferratum Bank, který s vámi vaši žádost projde, popřípadě vysvětlí vaše otázky. Jakmile je hovor u konce, dojde k samotnému schválení. To proběhne během chvíle a o jeho výsledku budete informováni SMS zprávou. Následně je vám půjčka Credit Limit k dispozici s možností vybrat si požadovanou a libovolnou sumu v rámci limitu.

Samotný výběr peněz z předschváleného limitu je také celkem rychlý, jelikož většinou je vše zvládnuto do jedné hodiny. Pokud půjde o převod v rámci různých bank, je vše vyřízeno do druhého pracovního dne.

Závěrečné shrnutí

Půjčka Credit limit se dá označit za celkem zajímavou alternativu kreditních karet. Potěší jednoduchostí, stejně jako rychlostí, ale i celkem vysokou dostupnou částkou – ve výši až 25 000 Kč. Negativem může být jednorázový poplatek vztahující se ke každému výběru, nebo nutnost dodržet minimální splátky. V opačném případě mohou být naúčtovány poplatky za upomínky a další sankce.

 

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte