Půjčka Creditportal – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 281
4/5 - (1 vote)

Trh s mikropůjčkami je natolik rozsáhlý, že je mnoho společností, které se stále více snaží zaujmout své klienty něčím zcela novým a v podstatě unikátním. A přesně taková je i půjčka Creditportal. Ta je i přes svůj anglický název tuzemským poskytovatelem, což logicky přináší hned několik jistot. První z nich je určitě jasně definovaná nabídka, o kterou si lze požádat.

Co nám může půjčka Creditportal nabídnout?

Částky, které jsou k dispozici, rozhodně potěší svou rozmanitostí. Jako základ má půjčka Creditportal připravenou sumu ve výši 500 Kč, která je tou nejmenší částkou, o kterou si požádat. Pokud se jedná o vaši úplně první žádost, je možné dostat se na sumu 5 000 korun českých. Pro osoby, které si žádají opakovaně, však není žádným problémem požádat si o sumy výrazně vyšší. Těm je totiž určena částka až ve výši 50 000 korun českých. Samozřejmě na cokoliv. Co se naopak nijak nemění, to j délka splatnosti. Tou nejmenší lhůtou je 5 kalendářních dní, zatímco tou nejdelší lhůtou je doba jednoho měsíce – přesněji 30 dní.

Podmínky jsou více než benevolentní

Čím půjčka Creditportal zcela určitě vybočuje ze zažitého standardu, to jsou podmínky získání. Pokud se na ně podíváme blíže, tak se obejdete nejenom bez nutnosti potvrzovat příjem, nebo uvádět informace o svém zaměstnavateli. Na druhou stranu platí, že pokud příjem máte a doložíte ho, jste o výrazný krok blíže k bezproblémovému vyřízení. Problémem zcela určitě není ani to, pokud máte záznam v bankovním či nebankovním registru. Ani ten nemusí být překážou v získání úvěru. Vše je totiž posuzováno individuálně a drobné prohřešky vadit nemusí. A tak mezi jediné tři podmínky patří:

  • Nutnost dosažení plnoletosti
  • Vlastnictví dokladů totožnosti
  • Žádné nesplacené půjčky u společnosti Creditportal

Pokud toto splníte, obratem můžete získat informace o tom, zda vaše žádost byla, nebo zda nebyla schválena. Dané informace obdržíte třeba formou SMS zprávy, nebo emailem. To jasně ukazuje, že samotný proces vyřízení bude zcela logicky probíhat jednoduše online, z pohodlí vašeho domova. Co naopak může být důvodem pro odmítnutí žádosti, je fakt, že jste uvedeni v insolvenčním rejstříku.

Půjčka Creditportal se od konkurence odlišuje mnoha zajímavostmi

Na co rozhodně nesmíme při popisu tohoto úvěru zapomínat, je celkem velké množství zajímavých pozitiv, které se k ní vážou. V první řadě musíme zmínit, že půjčka Creditportal nevyžaduje zaslání korunového poplatku určeného pro ověření účtu. Ten totiž může celý proces výrazně zdržet, proto není nijak nutný.

Druhou zajímavostí, tedy zajímavým pozitivem je rozhodně fakt, že peníze nemusíte získat jenom klasickou cestou, která je spojena s bankovním převodem na váš bankovní účet. Velkou výhodou je také to, že jednou z možností vyplacení vašeho úvěru jsou čerpací stranice Euro Oil. Jednoduše si vytisknete specielní lístek, na jehož základě vám budou půjčené peníze vyplaceny. Pokud máte rádi anonymitu kombinovanou s bezhotovostním platebním stykem, mohou být peníze zaslány přímo na vaši Blesk Peněženku.

Jak je Creditportal výhodný?

Čeho jsme se v naší recenzi zatím ještě nedotkli, je celková výhodnost úvěrového produktu. V tomto ohledu musíme říci, že se sazby nijak výrazně nevymykají běžnému standardu, a to i v porovnání s benevolentními podmínkami získání. Pokud se rozhodneme půjčit si 1 000 Kč na dobu jednoho měsíce, zaplatíme navíc 450 Kč, což odpovídá úrokové sazbě 45 procent. Tu lze samozřejmě snížit nebo změnit správnou kombinací jak půjčené částky, tak i tím, na jak dlouho si peníze vezmeme.

O něco menší sazby nás čekají v případě, kdy se rozhodneme prodloužit si termín splatnosti. Na jednu stranu je výhodou, že nám to půjčka Creditportal umožní, ale na druhou stranu je negativem, že je to zpoplatněno. O samotné prodloužení je přirozeně nutné žádat ještě před tím, než termín splatnosti nastane. Jinak už mohou být účtovány nemalé sankce.

Závěrečné shrnutí

Každého žadatele o úvěr potěší půjčka Creditportal hlavně tím, že má benevolentní podmínky získání, stejně jako tím, že nevyžaduje zaslání korunového ověřovacího poplatku. Potěší ale i možnost získat hotovost na benzinových stanicích, nebo možnost nechat si peníze kromě účtu poslat i na Blesk Peněženku. Potěší i bohaté nabídka částek, které začínají na sumě 500 Kč a končí na částce až 30 000 korun českých. Negativem jsou celkem vysoké úrokové sazby, které mohou přesahovat 45 procent. Poplatky jsou samozřejmě spojeny i s případným prodloužením termínu splatnosti.

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

CreditPortal, a.s.
Argentinská 286/38
170 00, Praha-Holešovice
IČ: 03240207
DIČ: CZ03240207

Obchodní rejstřík: B 19890 vedená u Městského soudu v Praze

Klientský servis

Telefonní spojení:   +420 222 209 011
SMS a MMS spojení:  + 420 792 218 210

Půjčka hlasem: Pokud žádáte o půjčku hlasem, operátory poznáte podle telefonního čísla 222 209 0xx.
Dostali jste se do tíživé situace a nezvládáte splácet? Zavolejte na oddělení vymáhání 222 209 014.

e-mailová adresa:   info@creditportal.cz

Bankovní spojení

– Neznámé –

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte