Berpůjčku – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 145
Rate this post

Pod poměrně zajímavým názvem, který zní Berpůjčku, můžeme najít vcelku lákavý úvěrový produkt. Lákavý hlavně pro toho, kdo má zájem požádat si o půjčku ze segmentu takzvaných mikropůjček. Právě sem společnost Berpůjčku s.r.o. spadá. Tomu dopovídá jak charakteristika úvěru, tak tomu samozřejmě odpovídají i veškeré podmínky, nebo výhody a nevýhody.

Co nám Berpůjčku nabídne?

Začít musíme přirozeně tím nejdůležitějším, tedy tím, kolik peněz si konkrétně můžeme půjčit. Nejnižší sumou, která je dnes k dispozici, je částka 2 000 korun českých. Naopak nejvyšší, kterou nám Berpůjčku může nabídnout, je poměrně příjemná suma dosahující hranice až 10 000 korun českých. Díky tomu máme jistotu, že si lze půjčit jak ve chvíli, kdy nám stačí drobnější suma, tak i ve chvíli, kdy už potřebujeme řešit výraznější výdaj.

S výběrem sumy souvisí také termín splácení. Pokud se podíváme na konkurenty, které společnost Berpůjčku má, je třeba říci, že u nich máme poměrně velkou volnost. To v tomto konkrétním případě neplatí, jelikož zde si můžeme požádat o peníze jenom na dobu, která je buď 20, nebo 30 kalendářních dní. Na druhou stranu platí, že v případě potřeby není problémem prodloužení dané lhůty.

Pro koho je půjčka určena?

Abychom půjčku mohli získat, je přirozeně třeba splnit podmínky, které konkrétně má. Ty nejsou zase až tak složité. Mezi základní patří nutnost mít platný a český doklad totožnosti, stehně jako je nezbytností trvalý pobyt na území Česká republiky. Dále musíme jako žadatelé souhlasit s podmínkami, které poskytovatel Berpůjčku konkrétně má. Pokud všechno toto splňujeme, je třeba vyhovovat i v následujících třech bodech. V souvislosti s nimi musíme mít:

  • Věk 21 – 66 let
  • Mobilní telefon nebo pevnou linku
  • Čistý rejstřík spojený se záznamy o exekucích a insolvencích

Bez čeho se na druhou stranu obejdeme, to je potvrzení o příjmu. Charakteristika této půjčky totiž jasně ukazuje, že i když příjem nemáme, není třeba zoufat, jelikož peníze i tak dostaneme. To, kde pracujeme a kolik vyděláváme, totiž není podstatné.

Žádost má Berpůjčku velmi jednoduchou

Jak jsme již zmínili, prvotní žádost podáte jednoduše online, bez nutnosti kamkoliv chodit. Nejenom, že si vyberete výši půjčky, ale i termín splatnosti, stejně jako to, na jak dlouho peníze chcete. Poté už nezbývá nic jiného, než uvést základní informace o vaší osobě. Poté už dojde ke kontaktu s pracovníky, kteří mají v Berpůjčku na starost schvalovací proces. Proberou s vámi detaily a zašlou vám náhled smlouvy.

Nezbytné je samozřejmě podepsání daného dokumentu. V tomto případě je tento úvěr drobným zklamáním, jelikož to není možné online. Na druhou stranu se vyhnete i složitým osobním schůzkám, jelikož daný dokument přiveze v domluvený čas kurýr společnosti Berpůjčku. Ten si od vás vyžádá jenom podpis, díky čemuž je žádost u konce. V tu chvíli jsou peníze odesílány na váš bankovní účet. Jak s nimi naložíte je díky neúčelovosti úvěru jenom na vás samotných.

Dlouhodobí klienti mají řadu výhod

Pokud si u Berpůjčku požádáte poprvé, můžete dosáhnout na takový úvěr, který jsme popsali výše. Když se ale bude jednat o některou z opakovaných žádostí, můžete dosáhnout na celkem zajímavé výhody. Mezi ty hlavní můžeme v rámci naší recenze zařadit:

  • Možnost získat až 50 000 korun českých
  • Možnost domluvit si individuální podmínky splácení
  • Možnost získat výraznou slevu na úrocích

Mluvíme-li o úrokové sazbě, tak ta se pohybuje v desítkách procent, proto může být samotná výše slevy více než lákavou nabídkou pro toho, kdo má zájem přeplatit co možná nejméně. Tím ale výhody pro stávající klienty nekončí, jelikož díky bohatému zázemí může společnost Berpůjčku nabídnout i analýzu vaší životní situace a s tím spojené optimální řešení, nebo možnost získání finančního obnosu například pomocí zástavy, nebo zpětného leasingu. Samozřejmostí je také jistota bleskového vyřízení, jelikož jednou prověřeni již dané osoby byli, proto není nezbytné je prověřovat podruhé.

Závěrečné shrnutí

Společnost Berpůjčku může být poměrně dobrý poskytovatelem půjček, který nekončí jenom na hranici 10 000 Kč, ale může nabídnout až 50 000 korun. Potěší i tím, že dokáže nabídnout individuální podmínky a možnost libovolného využití peněz. Drobným negativem je nutnost podpisu smlouvy, která u ostatních konkurentů bývá řešena online, pomocí SMS potvrzení. Drobným zklamáním může být také nižší transparentnost spojená s informacemi o tom, za jakých podmínek lze peníze získat. Toto důležité sdělení je dostupné až po třetím kroku při výběru půjčky.

Zažádat o tuto půjčku

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

Berpůjčku s.r.o.

Klimentská 1746/52
110 00 Praha 1 – Staré Město
IČ: 014 61 915

Klientský servis

telefonní spojení:   800 10 11 12
e-mailová adresa:   info@berpujcku.cz

Bankovní spojení

ceska-sporitelna 7525209028/5500

 

Líbil se vám článek o Berpůjčku - recenze, zkušenosti, podvod a diskuze, sdílejte

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte