Návod, jak si koupit Bitcoin rychle a jednoduše pomocí kreditní karty

3 604
5/5 - (1 vote)

Připravili jsme si pro Vás možnost nákupu digitální měny Bitcoin prostřednictvím platební karty. Jde o nejjednodušší a nejrychlejší formu nákupu Bitcoinu na trhu. My jsme se rozhodli pro nákup prostřednictvím dlouhodobě fungujícího a bezpečného prodejce Coinmama.

Chcete koupit Bitcoin? Nyní ti ukážeme jak na to! Nejprve si ale odpovězme následující otázky:

 • Jak co nejjednodušší koupit Bitcoin přes internet?
 • Jak koupit Bitcoin co nejrychleji, bezpečně a bez zbytečných poplatků?
 • Jak koupit Bitcoin přes kreditní kartu?
 • Jak nakoupit Bitcoin bez zdlouhavého ověřování?

Připravili jsme si pro Vás možnost nákupu digitální měny Bitcoin prostřednictvím platební karty. Jde o nejjednodušší a nejrychlejší formu nákupu Bitcoinu na trhu. My jsme se rozhodli pro nákup prostřednictvím dlouhodobě fungujícího a bezpečného prodejce Coinmama.

Proč koupit Bitcoin přes Coinmama?

RYCHLOST

Ověření uživatele trvá zhruba 10 minut! Jde o jednu z nejrychlejších možnosti, jak ověřit uživatele na globálním trhu. Po ověření dokážete od Coinmama nakupovat Bitcoiny okamžitě. Samotné připsání digitální měny na Vaši Bitcoin peněženku trvá jen několik sekund!

LIKVIDITA A OMEZENÍ

Coinmama nabízí jedny z nejvyšších nákupních limitů z prodejců kryptoměn, kteří přijímají kreditní karty. Coinmama také umožňuje zakoupit Bitcoiny až do výše 20.000 USD / EUR denně a za měsíc až za 200.000 USD / EUR.

Reputace A SPOLEHLIVOST

Coinmama je jednou z nejstarších obchodních společností prodávající Bitcoin přes kreditní nebo debetní karty. Tato společnost je na trhu déle než drtivá většina prodejců kryptoměn. Společnost Coinmama má na svém kontě již více než 20 000 spokojených klientů!

SOUKROMÍ A BEZPEČNOST

Na Coinmama je možné zakoupit si Bitcoin už za méně než 150 USD. Při tak nízkém nákupu není nutné ověření totožnosti. Společnost ale ochranu osobních údajů klade na první místo a klienti se tak mohou cítit skutečně bezpečně.

POPLATKY

Společnost Coinmama účtuje poplatky za nákup Bitcoinu pomocí kreditní / debetní karty ve výši přibližně 6%.

platební karta VISA a Maestro

Konkrétní návod jak si koupit Bitcoin přes kreditní kartu

 1. Krok – pokud ještě nemáte účet na Coinmama, vytvořte si jej a po potvrzení účtu prostřednictvím emailu se přihlaste do svého účtu.

VYTVOŘIT SI ÚČET!

jak koupit Bitcoin? přihlaste se do účtu

 1. Krok – v horním menu obrazovky klepnut na tlačítko BUY Bitcoin

BUY Bitcoin

 

 

 1. Krok – vyberte si z následujících možností. Coinmama vám nabízí přednastavené množstvím digitální měny Bitcoin – 0.1, 0.2, 0.4 nebo 0.8 Bitcoin – stačí kliknout na modré tlačítko Buy Now. Nebo si zadejte přesné množství eur, které chcete investovat a klikněte na zelené tlačítko Buy Bitcoin.

vyberte si množství nebo zadejte přesnou částku v eurech

 

 1. Krok – Kliknutím na možnost platby Credit / Debit card

klikněte na platbu kartou

 1. Krok – Zadejte číslo vaší peněženky, kam vám Coinmama pošle vaše zakoupené Bitcoin a následně klikněte na Complete Payment.

zadejte adresu, kam poslat Bitcoin

Následně potvrďte upozornění. Potvrzujte správnost adresy, kterou jste zadali a kam vám budou zaslány Bitcoin.

 1. Krok – Zadejte údaje o vaší kreditní kartě. Jméno držitele karty, datum expirace a CCV číslo, které se nachází na zadní straně vaší karty.
 2. Krok – Coinmama vám zašle na vaši emailovou adresu potvrzovací email. Kliknutím na odkaz potvrdíte transakci.

Nyní můžete snadno a bezpečně koupit Bitcoin

platební karta VISA a Maestro

3 Comments
 1. JZ řekl(a)

  pokud přemýšlíte o nákupu Litecoinu, Bitcoinu nebo Ethereum, doporučuji ho koupit na Coinbase. Rychlé ověření účtu a možnost platby přes kartu. Když se zaregistrujete přes odkaz: https://www.coinbase.com dostanete vy i já 10 dollarů převedených na bitcoin při vložení minimálně 100 dollarů…

 2. rychlapujcka-is.com řekl(a)

  Děkujeme za rozsáhlou recenzi

 3. Gers_ofMn řekl(a)

  A2 Hosting: A2 Hosting is known for its high-speed performance and excellent customer support. They provide various hosting options, including shared, VPS, and dedicated hosting, along with free site migration.
  Bluehost: It is one of the most popular hosting providers, recommended by WordPress. They offer a user-friendly interface, excellent uptime, and 24/7 customer support. [url=https://besthostadvisor.com/coupons/bluehost/]https://besthostadvisor.com/coupons/bluehost/[/url].

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte