Co nabízí hypotéční úvěry současné doby?

0 42
Rate this post

Hypotéka je pravděpodobně jednou z nejjednodušších cest, jak se dopracovat k vlastnímu bydlení bez náročnějšího spoření. K přednostem hypotéčního úvěru patří hlavně možnost získat vyšší finanční obnos odpovídající bonitě zákazníka, delší splátkové období a v neposlední řadě a nízkou úrokovou sazbu.

Pakliže váš zajímá, čím jsou výjimečné úvěry tohoto typu prezentované na současném finančním trhu, pojďte s námi provést praktické porovnání hypoték. Možná se budete divit, co všechno lze obdržet s těmito bankovními produkty.

Oblíbená hypotéka od České spořitelny

U tohoto srovnání začneme pěkně zostra. Do hledáčku mnohých žadatelů se určitě dostala společnost Česká spořitelna, jejíž hypotéka garantuje nízký úrok započínající na hranici 1,79 %. Během dvou minut na internetu vyplníte online žádost, s níž docílíte peněžní sumy od 500 000 Kč do 20 000 000 Kč. Co navíc ale přináší tato oblíbená hypotéka od České spořitelny?

  • Možnost přerušení splátkového kalendáře
  • Odložení splátek
  • Peníze upotřebitelné v rámci družstevního bytu

FIO hypotéka se svými mimořádnými splátkami

Naším dalším adeptem na porovnání se stala hypotéka s úrokem od 1,99 %, v jejíž prospěch hovoří především spousta bezplatných a hlavně nadstandardních služeb, včetně samotného vyřízení. Ano, jak správně tušíte, je to FIO hypotéka. U ní je to jistě výběr pevné či variabilní úrokové sazby, jež vás okouzlí. Narazit však můžete i na mnohé jiné.

  • Mimořádné splátky do výše až 20 % z jistiny
  • K žádosti lze přibrat až tři spoludlužníky
  • Slouží také k refinancování jiných nevýhodných hypoték

A jaký hypotéční úvěr je ten nejlepší?

To je otázka, na níž bohužel neexistuje žádná univerzální odpověď. Každý žadatel preferuje jiné věci a má rozdílné požadavky. Proto neváhejte a proveďte si praktické porovnání hypoték. Teprve poté narazíte na hypotéční úvěr, jenž vám bude vyhovovat nejvíce.

Pro jednoho to bude třeba Česká spořitelna, druhého očarují naopak přednosti společnosti FIO banka. V rozmanitém trhu si každý najde to své.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte