Půjčka Pronto – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 1 158
4/5 - (1 vote)

Klasická nebankovní půjčka. Přesně tak můžeme charakterizovat tento úvěr, který nese název půjčka Pronto. Za ním stojí česká společnost Pronto Credit s.r.o., která jasně ukazuje, že na poli s půjčkami není rozhodně žádným nováčkem. A to z toho důvodu, že byla založena již v roce 2007. Od té doby svou nabídku půjček výrazně zdokonalila, což se pozitivně podepisuje i na tom, jak může vypadat právě tento úvěr.

Co nám půjčka Pronto nabídne?

To hlavní, podle čeho půjčku samozřejmě vybíráme, je její základní charakteristika. Zde nás půjčka Pronto rozhodně nezklame. Nejnižší suma, která je k dispozici, je částka 5 000 Kč. I když by se mohlo na první pohled zdát, že se jedná o úvěr ze segmentu mikropůjček, rozhodně tomu tak není. Maximální částkou, která je k dispozici, je suma 100 000 Kč.

To, že jde o klasickou nebankovní půjčku a ne půjčku před výplatou napovídá i možnost splácení v pravidelných měsíčních termínech. Tou nejnižší dobou je lhůta dvanácti měsíců. Naopak tou nejdelší dobou je termín celých 48 měsíců. Konkrétní lhůtu si volí každý žadatel samostatně, a to jak dle jeho finančních možností, tak i podle toho, za jak dlouho chce mít svůj úvěr kompletně vyřízený.

Postup získání půjčky

Velkou výhodou, kterou půjčka Pronto má, je jistě to, že se dokáže obejít bez složitých osobních schůzek. A to z toho důvodu, že podstatné věci lze vyřídit již online. A to ať už jde o výběr částky a termínu splácení, tak o vyplnění nezbytných informací o vaší osobě. Následně dojde k vygenerování smlouvy, která může být dodána dvěma cestami. Jedná se o varinanty:

  • Doručení klasickou poštou
  • Doručení kurýrem

Po podpisu smlouvy je tato odeslána zpět do centrály společnosti a následně jsou peníze odeslány na požadovaný bankovní účet. O tomto kroku jste jako žadatelé informováni emailem i SMS zprávou. Jakmile peníze na váš účet dorazí, je přirozeně možné využívat je na cokoliv. V tomto ohledu totiž platí, že půjčka Pronto je neúčelovým úvěrem.

Jak je půjčka Pronto výhodná?

To hlavní, na co při výběru půjčky hledíme, to je samozřejmě také její výhodnost. A tak pokud vás zajímá, jak je na tom právě půjčka Pronto, podívejme se. Úrok se samozřejmě odvíjí jak od toho, kolik si půjčíme, tak i od toho, na jak dlouho si půjčíme. Obecně ale platí, že se RPSN, ve kterém je zahrnuta i úroková sazba začíná na hodnotě 26,8 procenta a jeho nejvyšší sazba lehce přesahuje třicetiprocentní hodnotu. V rámci nebankovního segmentu se jedná o celkem klasické sazby, u kterých musíme přihlédnout i k tomu, jak jednoduše lze peníze získat. Samozřejmostí je, že nám půjčka Pronto umožní případné přeplatky snížit tím, že úvěr kdykoliv předčasně vrátíme. Ani s tím nejsou spojeny jakékoliv účtované nebo jiné sankce.

Jaké jsou podmínky pro získání?

Že je postup vyřízení celkem jednoduchý, to jsme uvedli. Důležité je vědět také to, kdo může peníze získat a jaké jsou konkrétní podmínky. V první řadě musíme dodat, že půjčka Pronto není určena notorickým dlužníkům. Žádost je zamítnuta těm, kteří jsou v exekuci, nebo insolvenci. Dále už jsou podmínky celkem standardní a patří mezi ně:

  • Tuzemské občanství a trvalý pobyt na území ČR
  • Podnikatelský, nebo zaměstnanecký příjem
  • Vlastnictví účtu, emailové adresy a telefonního čísla

Potěší fakt, že i když může být v rámci vyřizování žádosti nahlíženo do registrů, lze půjčku získat i se záznamem. Roli hraje především jeho charakteristika, stejně jako to, jak velký máme příjem. Pokud dostatečný, tak případný záznam v registrech rozhodně nevadí.

Známe hlavní výhody

Že je půjčka Pronto poměrně poptávaným úvěrem, není dáno jenom tím, že ho poskytuje společnost se zkušenostmi, nebo že můžeme peníze získat v podstatě z pohodlí domova. Jistotou je také to, že k získání peněz není třeba ani ručitel, ani ručení nemovitostí. Stejně tak potěší i naprostá transparentnost, kdy jak v době žádosti, tak i v rámci smlouvy přesně víte, kolik si půjčujete, na jak dlouho, kolik přeplatíte, nebo jak vysoká bude výše vaší splátky.

Závěrečné shrnutí

Pronto půjčka je určitě dobrým nebankovním produktem pro toho, kdo hledá neúčelovou půjčku ve výši až 100 000 Kč. Potěší i fakt, že ji lze získat se záznamem v registrech, stejně jako bez ručení nemovitostí, nebo bez nutnosti shánět jakéhokoliv ručitele. Výhodou je i možnost vyřízení z pohodlí domova, s doručením smlouvy poštou. Drobným negativem je rychlost vyplacení peněz, což může trvat až 48 hodin. Lehkým zklamáním je také vyšší RPSN, které ale nemusí být zase až tak velkým problémem, díky možnosti mimořádných splátek bez jakýchkoliv sankcí.

Zažádat o tuto půjčku

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

PRONTO CREDIT s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1 – Staré Město
IČ: 275 25 210

Klientský servis

telefonní spojení:   +420 277 000 340      +420 778 000 002
e-mailová adresa:   info@prontopujcka.cz

Bankovní spojení

ceska-sporitelna 3254205309/0800

ge-money-bank 212615269/0600

csob 261383716/0300

Líbil se vám článek o Půjčka Pronto - recenze, zkušenosti, podvod a diskuze, sdílejte

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte