Cool Credit – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 593
4.5/5 - (2 votes)

Rychlé půjčky jsou v posledních letech velkým hitem. Zařadila se mezi ně také půjčka Cool Credit, na kterou se dnes blíže podíváme. Společně si shrneme základní informace o tom, čím je půjčka charakteristická, nebo jaké má výhody či nevýhody. Začít musíme určitě samotným poskytovatelem. Jedná se o společnost Cool Credit s.r.o., tedy o ryze českou firmu, která má sídlo v Praze.

Kolik peněz nám půjčka Cool Credit nabídne?

Nyní už pojďme na to nejdůležitější, což jsou informace o tom, kolik si můžeme půjčit. Tou nejnižší sumou, kterou má půjčka Cool Credit k dispozici, je částka 1 100 Kč. Maximální suma se liší podle toho, po kolikáté si u této společnosti žádáte. V rámci první půjčky j maximum 3 500 korun českých. V rámci druhé žádosti to už může být suma 5 000, a vše postupuje až k částce 10 000 Kč. Na tu můžete dosáhnout po splacení své šesté půjčky, kterou si u této společnosti vezmete.

Co se s ohledem na počty vašich půjček nijak nemění, to je termín splatnosti. Nejkratší dobou, kdy může být půjčka Cool Credit vaše, je jeden jediný den. Dobou nejdelší je lhůta jednoho měsíce.

Pro koho je úvěr určený?

Podívejme se společně také na to, komu je půjčka Cool Credit vlastně určená a kdo si o ni může požádat. Nejprve jen třeba uvést, že peníze nejsou poskytovány těm, kteří jsou v insolvenci, nebo kteří jsou vedeni u jiné úvěrové společnosti jako dlužníci. Dále jsou podmínky celkem klasické, a to takové:

  • Tuzemské státní občanství
  • Plnoletost
  • Nutnost trvalého příjmu
  • Vlastnictví bankovního účtu a telefonního kontaktu

Velkou výhodou celkového ověření zůstává fakt, že veškeré informace mohou být ověřovány online. Tedy z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kdykoliv a také kamkoliv chodit. Právě to je jedno z velkých pozitiv, které půjčka Cool Credit nabídne.

Jak probíhá poskytnutí půjčky?

Důležité je vědět i to, jakým způsobem peníze konkrétně získáte. Výhodou je, že u toho nepotřebujete ani ručení, ani ručitele. Prvním krokem by mělo být seznámení se s nabídkou, které bude vrcholit registrací, která je spojena i s tím, že si konkrétně zvolíte, kolik peněz a na jak dlouho budete chtít půjčit. Následně obdržíte registrační SMS kód, kterým online potvrdíte smlouvu o úvěru.

Následující postup je spojený s nutností ověřit váš bankovní účet. A to tak, že zašlete na účet společnost Cool Credit korunový ověřovací poplatek. Jakmile dorazí, je vaše registrace u konce a může započnout schvalovací proces. Aby bylo odeslání registračního poplatku co možná nejjednodušší, nabídne půjčka Cool Credit hned několik bankovních účtů, a to u těchto bank:

  • Fio Banka
  • Komerční banka
  • Česká spořitelna
  • GE Money
  • Raiffeisen Bank

Vyřízení potěší svou rychlostí

Ve chvíli, kdy je registrační poplatek na účtu společnosti, se spouští schvalovací proces. Ten nemusí trvat déle, než několik desítek minut. Probíhá však výhradně jenom v rámci otevírací doby společnosti, což jsou pracovní dny od 8:00 do 19:00. Je-li žádost schválena, jsou peníze ihned odesílány na váš bankovní účet. Jelikož půjčka Cool Credit disponuje několika účty, může být samotný převod realizován v podstatě do několika málo vteřin. Jakmile peníze na účet dorazí, je na vás jako žadatelích, na co budou použity. Jedná se o úvěr neúčelový, a tak s nimi lze naložit v podstatě jakkoliv.

Jak výhodná je půjčka Cool Credit?

Důležitou informací je také výhodnost půjčky. Jak jistě víte, u půjček před výplatou vychází RPSN v astronomických hodnotách, proto je lepší využívat selský rozum. To, kolik přeplatíte, ovlivňuje výše částky, ale i termín splatnosti. Za půjčenou tisícikorunu na 15 dní dáte navíc necelých 200 Kč. Pokud si peníze necháte po celý měsíc, zaplatíte navíc 245 Kč. S ohledem na výši půjčky jsou následně úrokové poplatky zvyšovány. Obecně tedy můžeme říci, že u nejdelší doby splatnosti činí necelých 25 procent.

Peníze navíc mohou být účtovány i v případě, kdy se jako žadatelé rozhodneme prodloužit si zvolený termín splatnosti. I zde jsou poplatky téměř shodné, jako v případě úrokových sazeb. Pohybují se nad deseti procenty z částky, kterou máme půjčenou.

Závěrečné shrnutí

Lákavá půjčka Cool Credit potěší celkem zajímavým výběrem částek, i termíny splatnosti. Výhodou je též to, že může být zcela vyřízena z pohodlí domova, stejně jako to, že nabízený úvěr je neúčelový. Drobným negativem může být korunový ověřovací poplatek, nebo vyšší úrokové sazby, které jsou účtovány. Jinak jde ale o celkem zajímavou možnost, jak získat peníze rychle a pohodlně.

Zažádat o tuto půjčku

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

COOL CREDIT, s.r.o.
Na Příkopě 988/31
Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 02112621
Spisová značka: C 215653 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 226 219 946
Email: info@coolcredit.cz
Skype: coolcreditcz

Pracovní doba

Po – Pá: 08:00 – 18:00

Bankovní spojení

fio   2500494595/2010
kb   107-6091410247/0100
cs   3275542339/0800
ge   213133800/0600
rb   7695902001/5500

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte