Japonská půjčka – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

5 398
4.8/5 - (5 votes)

I když vás název může lehce zmást, není třeba se obávat toho, že by byla Japonská půjčka s jakoukoliv zahraniční společností, nebo že by se jednalo o úvěr určený jenom pro zahraniční trh. Je tomu právě naopak, jelikož za touto půjčkou stojí společnost Home Credit, známá hlavně ze segmentu běžných nebankovních půjček, či ze segmentu splátkového prodeje. A právě Japonská půjčka má být dalším krokem k tomu, jak vyhovět potřebám zákazníků.

Co Japonská půjčka nabídne?

Jedná se v podstatě o klasickou mikropůjčku, čemuž odpovídají všechny základní parametry, které se k ní vážou. V první řadě se podívejme na nabídku částek, které nám může Japonská půjčka nabídnout. Začneme tím, že jako nejmenší suma je pro nás připravena částka ve výši 1 000 Kč. Tou nejvyšší částkou je následně celých 10 000 Kč. Zatímco takový úvěr je u konkurenčních poskytovatelů určený spíše pro opakované žadatele, zde je možné získat tyto peníze už v rámci první žádosti. Co si však vybrat nemůžeme, to je termín splatnosti. Ten je pevně stanovený, a to na 48 kalendářních dní.

Pokud však žádáte pravidelně, je možné se dostat na sumu podstatně větší. Zde se jasně ukazují zkušenosti společnosti Home Credit. V případě zájmu totiž Japonská půjčka nabídne až 50 000 Kč. A to s mnoha výhodami i individuálními podmínkami. Mezi to nejzajímavější se řadí:

 • Vyřízení jednoduše po telefonu
 • S klasickým měsíčním splácením
 • S možností vybrat si částku i délku splácení

Jak je to s úrokem?

V tomto ohledu Japonská půjčka rozhodně dominuje. Od chvíle, kdy se na našem trhu objevila je považována za jednu z nejvýhodnějších mikropůjček. Z jakého důvodu? Nejprve se podívejme na klasickou úrokovou sazbu. Pokud je půjčka vrácena v běžném třicetidenním termínu, je z každé půjčené tisícikoruny vyžadován poplatek jenom 33 Kč. V rámci desetitisícové sumy žadatelé přeplatí pouze 330 Kč. Nízká suma, a to jenom 49 Kč se váže i k případnému prodloužení termínu o další měsíc, což lze učinit až pětkrát.

Navíc to není jedinou výhodou, se kterou Japonská půjčka v rámci svých úrokových sazeb přichází. Pokud je tato krátkodobá půjčka vrácena do čtrnácti dní od žádosti, je úrok odpuštěný zcela. Lze tedy dosáhnout na možnost půjčky zdarma. Tedy bez úroku, stejně jako bez jakéhokoliv poplatku.

Kdo si může o půjčku požádat?

Jednoduchost nás čeká i ve chvíli, kdy se rozhodneme prozkoumat podmínky spojené s tím, co vše je třeba splnit k bezproblémovému vyřízení žádosti. Nutné je bezpodmínečně projít těmito třemi hlavními kritérii:

 • Dosažení plnoletosti
 • Trvalé bydliště na území České republiky
 • Vlastnictví dokladů totožnosti a svéprávnost

Co s vyřízením dále souvisí, to je určitě kontrola nebankovního registru Solus. Právě sem se Japonská půjčka v rámci schvalování dívá. Přesto dodává, že jakýkoliv záznam je řešen individuálně, s vyhodnocením rizik. Stejné je to i v případě potvrzení o příjmu. To přirozeně není požadováno, i když k celkové bonitě se podle několika dalších ukazatelů samozřejmě přihlíží.

Jak probíhá vyřízení?

I v tomto směru je Japonská půjčka celkem zajímavým unikátem. A to z toho důvodu, že nabídne možnost kompletního vyřízení online. Prvním krokem je samozřejmě nezávazná žádost, po které bude již do jedné jediné minuty znám výsledek. Pokud budete jako žadatelé pokračovat v žádosti, stačí pomocí SMS kódu potvrdit smlouvy, následně ověřit svou identitu a počkat na vyplacení peněz. Zde je bohužel třeba podotknout, že to může trvat až 24 hodin, což je jediná vada na kráse jinak jednoduchého procesu.

Na druhou stranu Japonská půjčka přichází s celkem zajímavou garancí vyřízení do 10 minut. Té je možné využít v případě, kdy na peníze opravdu spěcháte. Pouze je třeba připomenout, že tento zrychlený proces vyřízení žádosti je zpoplatněn.

Závěrečné shrnutí

Japonská půjčka je rozhodně mikropůjčkou, která je na našem trhu unikátní. Mezi hlavní pozitiva patří nejnižší úrok na trhu, stejně jako možnost bezplatného úvěru. Potěší také celková jednoduchost získání peněz. Zde ale musíme zmínit dvě negativa. První se týká nahlížení do registru Solus a druhé je spojeno s odesláním peněz až za 24 hodin. V případě většího spěchu lze využít expresního vyřízení, které je zpoplatněno. I přes to se ale stále jedná o nejvýhodnější mikroúvěr na trhu.

Chci japonskou půjčku

Pokud máte jakékoli další informace o společnosti Homecredit, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
602 00 Brno, Česká republika

IČ: 26978636
zapsaná u KS v Brně, v oddíle C, vložka č.76593

Datová schránka     ID Datové schránky: qvbee6f

Klientský servis

Tel.:  800 300 390
E-mail: info@japonskapujcka.cz

Pracovní doba Zákaznického centra: (Po-Pá 8-17)

Bankovní spojení

– Neznámé –

Líbil se vám článek o Japonská půjčka - recenze, zkušenosti, podvod a diskuze, sdílejte

5 Comments
 1. Ada řekl(a)

  Dobrý den, pouze doplním, že podmínky půjčování se teď změnily, viz http://blog.japonskapujcka.cz/2016/06/je-to-tady-plnime-vase-prani.html

  1. Liška řekl(a)

   Děkuji za komentář. Recenzi jsem upravila podle nejnovějších informací.

 2. Karel řekl(a)

  Japonská půjčka se změnila na Kamali, přečtěte si hodnocení této nové půjčky, je zde pár novinek, které by vás mohli zajímat.

 3. Ada řekl(a)

  Dobrý den,
  doplňuji aktualizaci, že Japonská půjčka změnila název na Kamali a nově ji najdete na URL: https://www.kamali.cz/

 4. Andjey řekl(a)

  Mocrát děkuju za informace 🙂 Vypadá to že jsou fakt normální firma protože co jsem se dívala tak jsou s nima lidi vesměs spokojení. Ještě ale uvidím jestli si půjčím, pořád je ta moje situace tak na hraně jestli jo nebo ne

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte