Fastfin půjčka – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

0 459
5/5 - (1 vote)

Velkou zajímavostí, se kterou je Fastfin půjčka spojena je rozhodně to, že jejím poskytovatelem je výhradně jenom česká společnost. Ta si zakládá hlavně na férovém přístupu, ale i na transparentnost, stejně jako na etiku spojenou s odpovědným půjčováním. Díky tomu může být tato společnost označována za férového poskytovatele a daný produkt za férovou půjčku. Tu můžeme vzhledem k charakteristice zařadit do segmentu takzvaných mikropůjček. Tedy úvěrů, které se hodí hlavně při nenadálých problémech s financemi. Jde tedy o typického zástupce půjčky před výplatou.

Fastfin půjčka a její charakteristika

Ta dnes plně odpovídá tomu, co současný segment mikropůjček může na trhu nabídnout. Nejprve začněme tím, kolik peněz lze vlastně získat. Tou nejnižší sumou, kterou Fastfin půjčka nabídne, je částka 1 000 Kč. Z této sumy se však můžeme dostat až na částku 12 000 korun českých. Ať už je zvolena jakákoliv suma, platí to, že peníze mohou být určené na cokoliv. Bez nutnosti konkrétní účel kdykoliv uvádět, stejně jako i bez nutnosti daný konkrétní účel také kdykoliv a komukoliv dokládat.

S charakteristikou půjčky souvisí také termín splatnosti, po kterou lze úvěr mít. Částečně je v rukou samotných žadatelů, kteří si mohou zvolit v rámci čtyř dostupných variant. A to takových:

  • 7 dní
  • 14 dní
  • 21 dní
  • 28 dní

Půjčka a její výhodnost

U mnohých poskytovatelů velmi diskutované téma. Fastfin půjčka však ukazuje, že může být úběrem celkem zajímavým. Pokud jde o prvotní žádost, je možné dosáhnout na půjčku zcela zdarma. A to znamená, že není účtován žádný poplatek, stejně jako to znamená, že není účtován ani úrok, nebo cokoliv jiného. Na účet poskytovatele se tedy vrací přesně tolik, kolik žadatel dostane. Půjčku zdarma lze získat ve chvíli, kdy je vybraná částka v rozmezí 1 000 – 8000 Kč. Termín splatnosti může být libovolný, a to jakýkoliv ze všech čtyř výše uvedených variant.

Pokud jde o klasické úrokové sazby, ty už odpovídají dnes tolik běžnému standardu v segmentu mikropůjček. A to znamená nutnost počítat s úrokovou sazbou, která může navýšit danou půjčenou sumu o deset, ale i 28 procent. Záleží konkrétně na termínu samotné splatnosti. Čím kratší dobu úvěr máme, tím méně logicky přeplatíme.

Kdo si může požádat?

Je jasné, že jako mikroúvěr je Fastfin půjčka poměrně benevolentní s ohledem na to, kdo si o peníze může požádat. A to samozřejmě kdykoliv, online, bez nutnosti kamkoliv chodit. Stejně tak probíhá také samotné vyřízení půjčky, díky čemuž se obejdete bez složité administrativy. Přesto musíme podotknout, že několika ověřovacími procesy musí žadatel v rámci své žádosti projít. Mezi to klíčové patří:

  • Nutnost ověřit svou emailovou adresu
  • Nutnost nahrát kopii občanského průkazu
  • Nutnost nahrát kopie výplatních pásek za poslední tři měsíce

Co je dále třeba udělat, to je nutnost zaslání korunového poplatku. Ten slouží primárně k tomu, aby mohl být ověřený váš bankovní účet. Tedy aby bylo ověřeno to, že ho skutečně vlastníte, stejně jako to, že jste v žádosti uvedli jeho skutečně správné číslo. Toto lze realizovat ideálně prostřednictvím internetového bankovnictví, což je možnost, která je tou nejrychlejší a nejjednodušší. Dnes je samozřejmě doporučována i daným poskytovatelem.

Vyřízení je celkem rychlé

I když některé formality jsou v tomto směru složitější, stále je možné počítat a s tím, že Fastfin půjčka je vyřízena rychle a je vyřízena také jednoduše. Souvisí to s tím, že po prvotní žádosti je do několika minut znám výsledek spojený s tím, zda vám byl váš úvěr předběžně schválený, nebo nikoliv. Vše projde následně ještě jedním schvalovacím kolem a poté jsou peníze zaslány na váš bankovní účet. V tu chvíli je vše plnohodnotně vyřízeno a získané peníze lze libovolně užívat. Může to být na řešení jakýchkoliv závazků, stejně jako není problém je využít také na koupi jakéhokoliv zboží, nebo služeb.

Závěrečné shrnutí

Fastfin půjčka je určitě zajímavým úvěrovým produktem ze segmentu mikropůjček. Mezi pozitiva patří možnost půjčit si až 12 000 Kč, a to samozřejmě na cokoliv. Stejně tak potěší hlavně výhoda spojená s faktem, že první půjčka může být zcela zdarma. Tedy bez úroku, stejně jako bez poplatku. Pozitivem je také rychlost schvalovacího procesu. Co je naopak negativem, které je s úvěrem spojeno, to je nutnost nahrávání dokladů totožnosti, nebo výplatních pásek. Stejně tak mohou být negativem vyšší úrokové sazby. Ty se však nijak nevymykají současnému standardu a jsou podobné, jako u ostatních poskytovatelů na trhu. Nezapomínejme také na nutnost korunového poplatku. Zde nevadí ani tak jeho výše, jako to, že může vše výrazněji prodloužit.

Fastfin půjčka – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

Pokud máte jakékoli další informace o této společnosti, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

FINFAST, s.r.o.

Navrátilova 1421/11,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 24286168
DIČ: CZ24286168

Zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 193047

Klientský servis

Registrace:Po – Ne: 0:00 – 24:00

Příjem žádostí o půjčku:Po – Ne: 0:00 – 24:00

Výplata půjček:Po – Pá: 9:00 – 17:00

So – Ne a svátky: Zavřeno

+420 733 787 200

+420 733 787 199

Bankovní spojení

– Neznámé –

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte