Everyday Plus půjčka – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

9 1 407
3/5 - (5 votes)

Typický zástupce mikropůjček, a to především pro samotnou charakteristiku úvěru jako takového. Ten se pohybuje v nižších hodnotách, stejně jako je spojený s jistotou rychlé a jednoduché žádosti. Ta může být realizována nejenom klasicky online, ale lze k prvotní žádosti využít také mobilního telefonu. Tím se jednoduchost a zajímavost úvěru, kterým je Everyday Plus půjčka, jenom potvrzuje. První věc, která potěší, je jistě fakt, že jde o tuzemskou společnost.

Kolik peněz Everyday Plus půjčka nabídne?

Začneme nejdůležitější částí charakteristiky, která je spojena s tím, kolik peněz je možné od tohoto poskytovatele konkrétně získat. Tou nejnižší sumou je rovných 100 korun českých. Nejvyšší sumou, o kterou si lze u produktu Everyday Plus půjčka požádat, je částka 12 000 korun českých. Ať už je zvolena jakákoliv suma, vždy platí, že se jedná o půjčku neúčelovou. Je tedy možné ji nejenom využít na cokoliv, ale není třeba obávat se toho, že by účel musel být komukoliv sdělován, stejně jako není důvod obávat se toho, že by snad bylo nutné následně dokládat jakékoliv doklady.

Jak je to s úrokovou sazbou?

Jelikož jde o takzvanou mikropůjčku, je třeba říci, že úroková sazba je poměrně vysoká. Na druhou stranu se nijak výrazně neliší od ostatních konkurentů. A tak může být Everyday Plus půjčka zařazena mezi průměr na našem trhu. Koho zajímají dané sazby konkrétně, zde je samotný přehled poplatků a úroků, které jsou účtovány:

 • Poplatek za výběr – 20 %
 • Úrok při postupném splácení – 20 %
 • RPSN – od 224,77 %, do 422,11 %

Žádost a její vyřízení

V tomto směru Everyday Plus půjčka jasně dominuje a ukazuje svou jednoduchost. Samozřejmostí je fakt, že samotná žádost, její přijetí i vyřízení není spojeno s žádným poplatkem. Nejprve jen třeba vyplnit samotnou žádost, která už souvisí s výběrem konkrétního úvěrového produktu. Následně je nutné počkat na schválení, které je velmi rychlé. Obvykle netrvá déle, než jenom 15 minut. Pokud je žádost schválena pozitivně, je možné požádat si o výběr peněz. Ty jsou okamžitě zasílány na bankovní účet. Velkou výhodou je fakt, že schválení finanční prostředky je možné nechat si zaslat jak naráz, tak samozřejmě také postupně, podle toho, jak je budete v následujícím období potřebovat.

Jedinou podmínkou v celém procesu je nutnost zaslání korunového poplatku. Ten slouží hlavně pro ověření vašeho bankovního účtu. Tedy toho, že patří vám. Jde spíše o symbolickou platbu a Everyday Plus půjčka ji označuje jako drobný poplatek spojený s uzavřením smlouvy o uživatelském účtu. Z jeho výše tedy můžeme jasně usuzovat, že jde jenom o platbu symbolickou.

Kdo si může o půjčku požádat?

Je to především velká benevolentnost, která je s daným úvěrem spojena. Tomu jasně odpovídají i podmínky získání. Mezi žadatele, kteří mají velkou šanci na získání půjčky, patří osoby, které:

 • Jsou plnoletí
 • Jsou občané České republiky a mají její doklad totožnosti
 • Mají pravidelný měsíční příjem

Jak však bylo již zmíněno, celý proces vyřízení proběhne online, popřípadě odkudkoliv. Všechny potřebné informace k vyřízení půjčky jsou tedy uváděny výhradně jenom v rámci žádosti. Není se proto obávat jakéhokoliv složitého papírování a další administrativy. Stačí tedy buď mobilní telefon, nebo internet.

Alternativa několika úvěrových produktů

Ve své základní podobě je Everyday Plus půjčka v podstatě klasickým úvěrovým produktem, kdy si vybereme celou částku naráz. Tu můžeme následně buď hradit v jednotlivých měsíčních splátkách, nebo je možné ji vrátit jednorázově, do 45 kalendářních dní. Stejně tak platí, že může být půjčka i jakousi virtuální alternativou kreditní karty. Získáme předschválený úvěrový limit a je jenom na nás, kdy a jak ho budeme čerpat. Ten si můžeme nechat dle potřeby posílat na náš běžný bankovní účet. I zde následně postupujeme stejně, jako v předchozím případě. A to znamená možnost průběžného, nebo jednorázového vracení půjčených peněz. To lze učinit klasickým bankovním převodem, a to na účet daného poskytovatele.

Závěrečné shrnutí

Everyday Plus půjčka není jenom obyčejnou mikropůjčkou. A to hlavně proto, že lze peníze nejenom průběžně čerpat, ale lze je také průběžně splácet. Dalším pozitivem je rychlost vyřízení do 15 minut, nebo snadné podmínky získání. Jako u řady jiných konkurentů, i zde však musíme upozornit na negativum, spojené s vysokou úrokovou sazbou. Ta činí celých 20 procent, což může celou půjčku poměrně výrazným způsobem prodražit. V případě krátkodobých finančních problémů se však stále jedná o celkem dobrý produkt, který může pomoci i z toho důvodu, že nabídne až 12 000 korun českých, které mohou být využity skutečně na cokoliv.

Everyday Plus půjčka – recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

Pokud máte jakékoli další informace o společnosti Zaimo, jejích produktech, nebo vlastní zkušenosti, neváhejte se o ně podělit v diskusi pod článkem.

Kontakt

Everyday Finance s.r.o.
Na Pankráci 1724/129
140 00 Praha 4
IČ: 01381300

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 205501

Klientský servis

Telefonní spojení: +420 234 600 600
e-mailová adresa: info@everydayplus.cz

Bankovní spojení

– Neznámé –

9 Comments
 1. Kateřina řekl(a)

  Rozhodně se vyhnout. Stále budete platit, ikdyž budeme mít zaplaceno. Komunikace, když už nějaká je, tak je mizerná. Nejsou schopni odpovědět na základní otázky. Neřeknou vám přesně kolik dlužíte s tím, že úrok není vypočítaný , podobné výmluvy. Nejsou schopni příchozí platby od vás zařadit. V závěru z vás budou dělat jen blbce. Dokud máte půjčeno vše vypadá v pořádku, ale opovažte půjčku uhradit a nebrat si další.

 2. Petr řekl(a)

  Pokud nevíte co s penězi, půjčte si právě zde. Budete platit a platit a platit. I když budete mít vše splaceno, z 0 se vyhoupne úrok v řádu tisíců Kč. I když si na jejich stránkách vypočítáte celkovou částku včetně úroků, které zbývá zaplatit k určitému dni, kdy už od vás budou mít peníze na účtu a tudíž nemáte absolutně nic půjčeno, těště se na výpis, který vám opět pošlou. A budete zase a zase donekonečna cálovat.

 3. Angelika Pouznarová řekl(a)

  Taky to mám taky tak.Kazdy měsíc vysoký úrok a tím pádem i vysoká,splatka

 4. anndrra řekl(a)

  Souhlasím s přechozími recenzemi, je to PEKLO. Každý měsíc lituju, že jsem možnosti čerpání využila. Už rok se z toho snažím vylízat a pořád chtějí jen další a další peníze. Tvrdí, že měsíční úrok činí 20% a pak Vám klidně ve výpisu pošlou, že úrok z 32000 je 10000 Kč…přemýšlím, že předám podnět na ČNB, tohle opravdu není v pořádku

 5. Zaneta Berlingo řekl(a)

  Souhlasim s predchozimi recenzemi. Platite, platite, a i kdyz mate splaceno, tak se „najednou“ nekde objevi nedoplace uroky, po dvou mesicich!!!! Na zadosti ohledne vysvetleni, kde se tyto uroky najednou vzali (i kdyz na on-line uctu mate, ze nedluzite nic a potvrzeni emailem primo od Everyday), tak se od pani na telefonu > Pavli Matouskove jak rikam > houpaci kun hadr!
  Pokud si opravdu potrebujete kratkodobe pujcit, tak rozhodne ne u Everyday plus!!! Davam podnet k prosetreni jejich praktit a vysi urokovych sazeb jak na CNB, tak i na COI. Rozhodne je mi uz ted jasne, jak si mohou dovolit platit televizni reklamy.

 6. Daniela řekl(a)

  NEBRAT!!!! je to neskutečná lichva. Půjčila jsem si 30.000,- párkrát vybrala znovu v úvěrovém limitu a zaplatila jsem jim přes 120.000,- . Domluva s nima neexistuje. Budu se s nimi soudit. Opravdu nevýhodná půjčka.. pokud jste v tísni zkuste všechno jinýho hlavně NE Everyday plus.. je to cesta do pekel.

 7. Michaela řekl(a)

  Dobrý den,

  kdo má zájem podat hromadnou žalobu na společnost EverydayPlus, ozvěte se prosím na e-mail: everydayplusne@seznam.cz
  Děkuji

 8. Eva Kosnarová řekl(a)

  POZOR !!!!
  EVERYDAY je to neskutečný PODVOD

  V životě jsem si od nich nepůjčil ani korunu
  a uhánějí mě už 5 let

  Před 5 lety mi zničehonic začali chodit smsky , že jim mám zaplatit půjčku a já nevěděla vůbec kdo to je a co po mě chtějí , protože s nimi nemám a NIKDY jsem žádnou smlouvu NEMĚLA

  Bylo mi jasné, že je to podvod a proto jsem nikdy nezaplatil ani korunu a těžce je ignorovala.

  Teď mi, ale už došla trpělivost a zahájím pro nim trestní stíhání a 2. trestní stíhání , bude za krádež identity

  Jsou to obyčejný podvodníci

 9. Jana řekl(a)

  Nakonec jsem musela do insolvence, správce tuto půjčku popřel, že je proti dobrým mravům,soud to schválil.strasny podnik. Nikdy si od nich nepůjčujte!!!!
  Měli by ji zakázat činnost a ti jejich právníci, to je taky kapitola.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte