Půjčky od lidí jsou stále oblíbenější

0 263
5/5 - (2 votes)

Nebankovní segment má spoustu podob. Jsou to nejenom klasické společnosti poskytující peníze z vlastního kapitálu. V poslední době se do popředí zájmu mnohých žadatelů o peníze dostaly půjčky od lidí. Ano, bezhotovostní proces, kde na jedné straně stojí lační zákazníci a na té druhé investoři. To vše pod záštitou profesionální společnosti, která zodpovídá za transparentnost, bezpečnost a celý proces vyřízení.

Půjčky od lidí jsou zkrátka něčím novým, netradičním a ve finále poměrně výhodným, protože nejnižší úrokové sazby se mohou pohybovat od 3,99 %, což předčí i některé spotřebitelské úvěry od bankovních společností.

Zonky půjčka – nejznámější půjčka od lidí

V této oblasti finančního trh lze jmenovat jednoho zásadního zprostředkovatele, jímž je Zonky půjčka. Revoluční produkt řádně registrovaný u České národní banky, který přináší poměrně variabilní řešení financování libovolných potřeb.

  • Zonky půjčka od 20 000 Kč do 300 000 Kč
  • Doba splatnosti od 6 do 84 měsíců
  • Úroková sazba od 3,99 %.

Zonky půjčka je založena na lidském přístupu, což je pravděpodobně ta největší přednost tohoto modelu úvěrování. Po bezplatné poptávce obdržíte lákavou nabídku a vyčkáte, až se na vaše potřeby složí investoři, respektive ostatní lidé. Propracované, výhodné a bezpečné východisko jakékoliv životní situace, jež je podloženo přehlednými a jednoduchými obchodními podmínkami.

Benefi půjčka s kořeny v ČR

Přímým konkurentem Zonky půjčky je Benefi půjčka založená na obdobném modelu „půjčky od lidí“. Její velkou předností je hlavně rychlost vyřízení celého procesu, který je oproštěn od spousty administrativních kroků.

Peníze lze získat bez ručitele a s možností předčasného splacení, za nějž samozřejmě nehradíte žádné zbytečné poplatky. Ať už Zonky půjčka nebo Benefi půjčka, obě volby jsou lákavé i z hlediska bezúčelového charakteru. Finance můžete využít skutečně na cokoliv.

Podlehněte kouzlu novodobé podoby nebankovního segmentu, jež je daleko vstřícnější a osobitější, než kdy předtím.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte