Co jsou to binární opce, odkud se vzali a lze na nich vydělat?

0 42
5/5 - (2 votes)

Na internetu je poslední dobou dost recenzí o binárních opcích a jejich obchodování. S jejich oblibou také můžete najít spoustu podvodů, které se zaměřují na nezkušené obchodníky, kteří o jejich obchodování nemají žádné předchozí zkušenosti a jsou nalákání na jejich jednoduchý princip. Rozhodl jsem se tedy na toto téma napsat článek, abyste si mohli udělat reálnou představu o tom, jestli vůbec pomocí tohoto druhu obchodování lze nějakou tu kačku vydělat.

Seznámení s binárními opcemi

Začněme se seznámením, pro ty, kteří binární opce vůbec neznají. Jedná se o typ obchodování na internetu, u kterého předpovídáte, zdali například cena ropy, zlata, anebo Google akcií půjde nahoru, anebo dolů v určitém časovém období. V praxi to tedy může vypadat tak, že investujete například 10 dolarů na to, že cena ropy bude za hodinu vyšší, než je nyní. Při správné předpovědi vyděláte fixní částku, která se odvíjí od vaší investice, ve většině případů se jedná o 70-85%. Pokud cena ropy ale šla dolů a vaše předpověď byla špatná, tak ztratíte tolik, kolik jste do obchodu vložili. To je celkem jednoduchý ne? To ano, princip by určitě byl, jak ale předpovíte, jestli cena půjde nahoru, anebo dolů?

Binární strategie

Tak to je právě ten nejtěžší úkol, naštěstí lze používat různé strategie a techniky, které Vám s tímto pomohou. Měli byste ale vědět, že žádná strategie není 100%, jde tedy spíše o to najít takovou, která bude mít co největší úspěšnost. V základu jakákoliv strategie, která má více jak 56% úspěšnost je dobrá. Má strategie, kterou nyní používám je například složená z RSI a Stochastic indikátoru a mám s ní asi 62% úspěšnost. Na internetu je spousta strategií, víte ale jak poznat, jestli jsou funkční a opravdu ziskové? Tak právě s tím vám může pomoci demo účet na binární opce. Na něm si lze vyzkoušet vše zdarma bez rizika vlastních financí. Pokud budete chtít ověřit nějakou binární strategii, tak doporučuju vytvořit u nějakého binárního brokera demo účet zdarma a zde ji testovat. Nejlepší je ji testovat na co největším počtu obchodů, abyste byli opravdu přesvědčeni o její funkčnosti, 200 obchodů by mělo být dostačujících.

Co k obchodování binárních opcí potřebuji

Teoreticky vám k jejich obchodování stačí pouze připojení k internetu a počítat, anebo nějaké chytré zařízení. V praxi toho potřebujete ovšem mnohem více, rozhodně budete potřebovat dostatek času a trpělivosti, protože obchodování na burze je zpočátku velmi náročné a to jak psychicky, tak i časově. V případě, že se ale dostanete přes obtížné začátky, tak budete mít šanci se stát třeba i finančně nezávislými a to vše právě jen díky obchodování.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Chcete být informováni o nejnovějších akčních půjčkách na email?

Co získáte